Як вибрати люстру в дитячу кімнату?

Облаштовуючи кімнату для своєї дитини, всі батьки хочуть вибрати найкращу і красиву річ. Однак, яким би оригінальним не був інтер’єр дитячої кімнати, головне все ж — безпека, міцність і висока якість всіх елементів в інтер’єрі. Це стосується і меблів, і покриття для стін і підлоги, і освітлювальних приладів. Як же підібрати «правильну» люстру в дитячу кімнату?

78557b1_bigЯк вибрати люстру в дитячу кімнату?

По-перше, не потрібно купувати громіздку модель люстри, тому що кімната вашої дитини — це і місце для сну, і місце для різних ігор, під час яких освітлювальний прилад великих розмірів можна зачепити і розбити. При виборі люстри керуйтеся висотою стель дитячої та її загальною площею — для маленького приміщення варто купувати невеликі плоскі світильники, а у великій кімнаті добре буде виглядати підвісна конструкція. Як відомо, дешевше купити люстри оптом, тому, щоб заощадити, можна придбати світильники для всіх кімнат відразу або ж купити освітлювальні прилади, скооперувавшись зі знайомими.

Вибираючи люстру для дитячої, уникайте конструкцій з великою кількістю дрібних деталей, а також деталей зі скла або кришталю, тому що, по-перше, такі освітлювальні прилади створюють відблиски, що зовсім небажано, а по-друге, ваш малюк буде прагнути дістати яскравий світильник, який переливається, що може загрожувати не тільки розбитим склом, але і всілякими травмами. Оптимальний варіант — стельова люстра в детскую компактних розмірів, яка виконана в «ігровому» стилі. Наприклад, це може бути світильник у формі літака, улюбленої тварини вашої дитини або яскравої геометричної фігури — одним словом, дитячий світильник, що створює радісну, грайливу атмосферу.

Звичайно ж, не варто забувати про якість світла, яке повинно рівномірно розподілятися в просторі і не бути занадто яскравим. Ну і, звичайно, світильник для дитячої повинен бути міцним і виготовленим з якісних, екологічних матеріалів.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про те, як вибрати люстру в дитячу кімнату!