Як вибрати ляльку для дівчинки до 3-х років?

Багато батьків недостатньо уважно ставляться до вибору іграшок для своєї дитини. Зокрема, далеко не всі батьки вміють вибирати ляльки для своїх дочок. Однак практика показує, що саме від них багато залежить у плані розвитку, формування соціальної ролі і навичок у маленької дівчинки. Припустимо, якщо мова йде про дитину до 1-го року, то ляльку краще купити таку, яка зроблена з м’якого матеріалу високої якості.

1378817392Тут важливо усвідомлювати той факт, що діти на початку пізнають навколишній світ не візуально, а за рахунок тактильного контакту. Отже, щоб ваша донька хотіла чіпати ляльку, то остання повинна бути зроблена з приємного на дотик матеріалу. Ще одна важлива вимога: обличчя іграшки має бути добрим і яскравим, очі виразними, ротик усміхненим. Справа в тому, що в перші місяці життя маленькі дівчатка потребують ляльок, на яких буде зручно показувати ручки, ніжки, носик, вушка, рот та очі.

До речі, вас може зацікавити недорогой Беби Борн, який ви можете придбати на сайті tekstil-kiev.com.ua вже сьогодні.

Отже, підібравши відповідну ляльку своїй дочці, ви вирішите два завдання: іграшка виступить в якості речі для дозвілля та навчання одночасно. Щоб дівчинка не отримала жодної травми, потрібно вибирати ляльку округлої форми. І ще один нюанс: на іграшці не повинно бути усіляких дрібних деталей, щоб дитина в силу незнання випадково не проковтнула якусь деталь. Тепер переходимо до правил вибору ляльки для дівчаток до 3-х років.

Прийнято вважати, що до цього віку дівчинці достатньо однієї ляльки, яка, умовно кажучи, буде нагадувати їй саму себе. Врахуйте, що на цьому етапі дітям нецікаво просто обійматися з іграшкою, трясти її або покусувати. Дівчатка починають все активніше вибирати одяг для своєї улюблениці. Тому по мірі вибору ляльки віддайте перевагу тій, для якої передбачено кілька комплектів одягу, що дозволить зайняти дитину. Так ви будучи батьками не тільки сприятимете веселому дозвіллю дочки, але і її розвитку, адже по мірі переодягання дівчинка буде включати уяву, так і моторика пальців помітно покращиться.