Як вибрати літній табір для дитини?

Плануючи поїздку своєї дитини в літній табір, всі батьки хочуть бути впевненими в тому, що дитині буде не тільки весело і вона незабутньо проведе час канікул, але і буде в цілковитій безпеці.

f02_letniy_lager_dlya_detey_2016_01Критерії вибору

При виборі літнього табору для дитини слід звернути увагу на наступні показники:

 

  • Всі сучасні літні табори такі, як Camp Life, мають власні сайти або хоча б сторінки в соціальних мережах. Звідси можна дізнатися не тільки назву табору, а й контактні дані адміністрації. Тут же є фотографії з подіями, що залишилися від попередніх змін, коментарями батьків і безліччю інших корисних відомостей.
  • Кожен табір має офіційні документи, що дозволяють його діяльність. Якщо цих документів не виявлено у вільному доступі, то можна зробити запит в адміністрації табору. Якщо ж дані документи відносяться до категорії «секретних», то подібний нюанс повинен серйозно насторожити.
  • Діяльність дитячих літніх таборів регламентується нормативами. Цей документ є основним. Також перед відкриттям кожного нового сезону табір повинен отримати цілий ряд додаткових документів, які дозволяють займатися даною діяльністю.

Вимоги, що пред’являються до дитячих оздоровчих таборах

У нормативах чітко прописані вимоги, які пред’являються до меблів, що розміщується в кімнатах для проживання дітей. Так, кожна кімната повинна бути обладнана стаціонарними ліжками, оснащеними ортопедичними матрацами. Також в кожній кімнаті повинна бути шафа зі штангами і полицями, дзеркало, стіл і стільці в кількості, яка дорівнює кількості проживаючих дітей. У кожній кімнаті повинні бути протимоскітні сітки і зовсім не повинно бути телевізора і доступу до Інтернету. У деяких таборах доступ до Мережі є в денний час, а на час сну вожаті відключають Інтернет.

Також прописані і вимоги до інфраструктури дитячого табору. Кожен табір, який планує влітку приймати своїх відвідувачів, повинен мати спортивні майданчики на відкритому повітрі, ґрунтові майданчики і доріжки для проведення ранкової зарядки, спортивно-розважальні комплекси, майданчики для розведення багать та інші «опції» для веселого проведення часу дітей різного віку.