Як вибрати ланцюгову електропилу для робіт на дачній ділянці?

Ланцюгові електропили визнані найкращими агрегатами для проведення садових робіт на дачній ділянці.

TSepnaya-e`lektropila-2Ланцюгова електропила проста в обслуговуванні і використанні, її просто підключаєш до мережі і берешся до роботи: обрізаєш гілки, розпилюєш дрова, підправляєш огорожу і використовуєш в різних теслярських роботах. Варто зазначити, що купить электропилу в Украине ви можете на сайті 0443622812.com.

Переваги електропили:

— можна здійснювати розпил всередині приміщення (в замкнутому просторі);
— не потрібно турбуватися про наявність бензину (як для бензопили);
— чиста в роботі з екологічної точки зору (немає вихлопних газів);
— менше шумить, ніж бензопила;
— немає проблем із запуском навіть в сильні морози (на відміну від бензопили);
— проста у використанні і обслуговуванні.

Основні конструктивні елементи ланцюгової електропили:

— електродвигун в корпусі;
— масляний насос з резервуаром для масла;
— напрямні шини;
— ланцюг.

При покупці ланцюгової електропили зверніть увагу на потужність двигуна. Для простих робіт на садовій ділянці підійде й електропила з потужністю від 1000 Вт до 2100 Вт, але фахівці радять придбати інструмент з потужністю не менше ніж 2000 Вт, оскільки при невеликих перепадах напруги в електромережі більш потужний двигун збереже свою працездатність і при великому обсязі робіт двигун витримає навантаження.

Розташування двигунів у ланцюгової електропили буває двох варіантів: поперечне і поздовжнє.

Електропила з поздовжнім розташуванням двигуна більш краща, якщо ви будете пиляти кущі і дерева біля будинку або якщо будете спилювати гілки, лазячи по деревах. Для таких маніпуляцій вузька і компактна електропила з поздовжнім розташуванням двигуна — краще не придумаєш.

У електропили з поздовжнім розташуванням двигуна в редукторі встановлена конічна зубчаста передача і вона повністю не передає потужність двигуна на пильну машину, від цього ККД такої пили знижується до 80%. Електропила з поздовжнім двигуном потужністю 2 кВт передасть на ланцюг 1,7 — 1,8 кВт.

Електропила з поперечним розташуванням двигуна більше підійде для таких робіт, як розпилювання колод і формування крони дерев. Бічний двигун на електропилі гарантує 100% передачу своєї потужності, без зниження ККД і передасть заявлені 2 кВт на ланцюг, відповідно і пиляти вона буде якісніше і швидше.

Поперечні електропили набагато витриваліші і надійніші, а ще вони легші і тому з ними працювати комфортніше, так як спина не втомлюєшся в процесі роботи.