Як вибрати лампу для манікюрного столу?

У кожній справі, головним буде певне обладнання та інструменти, які дозволяють забезпечити комфортне виконання своєї роботи Не є винятком, а швидше, навіть навпаки, манікюрний салон. Тут, щоб виконати якісний манікюр потрібно, не тільки мати зручні і надійні інструменти, а й «правильне» освітлення робочої зони. Причому освітлення для виконання манікюру потрібно двох типів — звичайне і ультрафіолетове.

141033139_lampa2Перше освітлення призначене, як раз для комфортної роботи. Тобто, лампа, яка встановлюється над манікюрним столом, повинна якісно освітлювати «робочу область» і давати достатню кількість світла, щоб виконувати її на належному рівні.

Варто зазначити, якщо вас цікавить настольная лампа для маникюра от Z-Led, то придбати її ви можете вже зараз за привабливою ціною.

Найчастіше, в якості освітлення для манікюрного столу використовуються трьохсегментні лампи. У подібній лампі кріплення і сам світильник є окремими сегментами, а штатив дозволяє змінювати не тільки висоту самої лампи, але і кут її освітлення. Крім того, сам світильник обладнується плафоном, що захищає від «зайвого» світла очі майстра.

Для зручності використання штатив лампи для манікюрного столу виготовляють з двох або трьох частин, які скріплюються рухливими шарнірами і можуть бути зафіксовані в будь-якому положенні. Кріплення самої лампи до столу також має спеціальний шарнір, який легко знімається і перетворює світильник в мобільний інструмент.

Відносно ультрафіолетових ламп, які з’явилися не так і давно, слід також сказати кілька слів. В першу чергу, дані лампи спеціально призначені для манікюрного кабінету і використовуються в тому випадку, якщо процедура проводиться на спеціальному матеріалі, який твердне тільки в такому положенні. Тобто, лампа тут буде каталізатором і робочим інструментом, а не методом освітлення робочого місця.

Якщо вам сподобалася наша стаття, то розкажіть про неї друзям у соціальних мережах та очікуйте на нові публікації вже незабаром. До зустрічі!