Як вибрати купальник?

Правильний вибір купальника приховає ваші недоліки і підкреслить переваги, в ньому ви відчуєте себе чарівною жінкою. При його виборі особливу увагу зверніть на кольоротип, ваш розмір і, звичайно ж, будову фігури. Основну роль тут відіграє фігура, від її особливостей і треба відштовхуватися при бажанні купити купальник.

swim-2014-43656__416Фігура пісочний годинник

Витончена талія це те, що визначає даний тип фігури, вона підкреслює її ідеальність. Тому вам можна носити будь-які фасони купальників. Всі виробники при випуску своїх моделей, в основному орієнтуються на такі фігури. Сміливо пробуйте будь-які кольори і форми купальника. Але і тут зустрічаються різні нюанси будови тіла. Ноги візуально подовжують вирізом на стегнах, торс вкорочують округлими бічними вирізами. А придбати ідеальний купальник ви можете на сайті www.modamia.kiev.ua, де представлений величезний асортимент купальників.

 Фігура перевернутий трикутник

Бажано звернути увагу оточуючих до низу, а верхні розміри візуально зменшити. Жінки цього типу, як правило, володіють стрункими ногами, до яких і необхідно привернути увагу. Можна скористатися яскравими трусиками або шортиками, з різними привабливими прикрасами. А ось верхня частина повинна бути темною і однотонною, з широкими бретельками, зав’язаними на шиї, і глибоким вирізом.

 Фігура прямокутник

Завдання не акцентувати увагу на ширині талії. Цього можна досягти, використовуючи широкий ліф, високі плавки, тонкі бретелі. Чудово підійде роздільний купальник, з’єднаний смужкою, що підкреслить стегна і груди, який ви можете придбати в інтернет-магазині modamia.kiev.ua. Також будуть добре виглядати суцільні купальники з лініями, що створюють ілюзію вигинів. Скориставшись широкими плавками, декорованими поясом або рюшами, ви підкреслите талію.

 Фігура груша

Недолік цього типу — її непропорційність. Важка частина внизу, з широкими стегнами, і легка вгорі, з маленькими грудьми. Тому необхідно відвернути увагу від стегон, і сконцентрувати на верхній частині тіла. Для цього можна скористатися як суцільними, так і роздільними купальниками. При цьому ширина плавок повинна підкреслювати талію, а ліф бути на тонких бретельках і з чашечками. Краще, якщо він буде яскравого кольору, а ось низ підійде однотонний, з вирізами. Можна також скористатися парео.

 Фігура яблуко

Ця фігура виділяється округлими формами, стрункими ногами і невиразною талією. Тому її потрібно звузити. Це може зробити закритий купальник, декорований рюшами в нижній частині і з глибоким вирізом. Виріз підкреслить стрункість ніг. Матеріал необхідно вибирати щільний, неблискучий.