Як вибрати купальник і на що звертати увагу?

Відпочинок на морі дозволяє дівчатам створювати нові образи — адже там, де буйство фарб і яскраве сонце, хочеться виглядати особливо привабливо. Підготовка до поїздки на курорт починається з пошуку купальника. Можна сказати, що ця річ є ключовою і найважливішою для дівчини на пляжі. З чого ж почати пошук і на що звертати увагу?

kupalnik-razdelny (1)Вирушаючи в магазин купальників, необхідно вивчити бренди, які шиють купальники. Купальники розрізняються як в ціні, так і в якості. Деякі жінки купують купальник на один сезон, і тому їм не особливо важлива якість. Інші дівчата цінують склад матеріалу і ідеальну посадку, віддаючи перевагу купальникам люксової категорії. Знайдіть те, що влаштує саме вас. Визначившись з тим, яку групу купальників від leboutique ви будете розглядати, не забудьте почитати про модні тенденції цього сезону. Кольори, тип купальника, принти і прикраси — що з цього актуально на сьогодні. Навіть якщо ви не женетеся за модою, перегляд нових трендів дозволить знайти щось нове і відкрити для себе новий відтінок або ж аксесуар. Дізнаючись про актуальні течії пляжної моди, ви зможете освіжити свій гардероб і кожен раз створювати новий, унікальний образ.

Коли ви визначилися з ціновою категорією, фасоном і кольором, ви сміливо можете вирушати в магазин. Однак там від великої кількості купальників можуть розбігатися очі. На що ж варто звернути увагу?

Виберіть той купальник, який буде добре на вас сидіти. Не варто віддавати перевагу тим, які виглядають красиво тільки на моделях. Для цього можна взяти на примірку різні фасони купальників — як відкриті, так і закриті. Так ви зможете краще визначитися, що підходить саме вам. Гарна посадка відповідного купальника здатна зробити вашу фігуру привабливішою. Не повинно бути дискомфорту. Купуючи купальник, обов’язково переконайтеся в тому, що ви себе комфортно почуваєте в ньому. Зручний купальник дозволить відчувати вам себе впевненіше.

Перевірте купальник на дефекти і чистоту. На ньому не повинно бути брудних слідів, дірок і зачіпок. Не повинно бути деталей,  які стирчать, потертостей і зламаних доповнень — наприклад, відклеїлися стрази. Акуратний і чистий товар — ознака хорошого магазину.

Також обов’язково приміряйте купальник перед покупкою. Тільки так ви зможете визначити чи підходить він вам, чи ні. Примірка дозволить вибрати вам той, який сидить ідеально на вашій фігурі, а також той, який зумів підкреслити ваші переваги. Також приміряючи різні купальники, ви зможете відкрити для себе нові типи, які теж добре сидять на вас.

Якщо примірка з якихось обставин неможлива, виміряйте свої параметри і порівняйте їх з розмірною таблицею бренду. У кожного виробника своя розмірна сітка і необхідно вибирати купальник не за розміром, а по обхвату. Так буде меншим шанс, що купальник вам не підійде. Дотримуючись цих порад, ви зможете вибрати хороший купальник, який задовольнить ваші побажання. І купивши ідеальний купальник, ви зможете сміливо відправлятися на морські курорти, ловлячи на собі заздрісні погляди.