Як вибрати купальник для заняття спортом?

Спортивний купальник має ряд особливостей, на які варто звернути увагу перед покупкою. Спортивні моделі, як правило, позбавлені таких прикрас як стрази, вишивка, паєтки і тому подібних елементів. Їх крій лаконічний, але не позбавлений чарівності. Можна придбати купальник спортивний, прикрашений прозорими вставками, перфорацією або шнурівкою.

к5На що звернути увагу в першу чергу?

В першу чергу необхідно визначитися, що вам необхідно, комплект або суцільна модель. Обидва варіанти мають ряд плюсів, наприклад, комплект можна згодом доповнити плавками або топом, а суцільний купальник приховає недоліки фігури. Тепер варто звернути увагу на забарвлення купальника. Для вибору доступні однотонні і кольорові моделі, прикрашені різноманітними принтами. Малюнки на купальнику можуть бути в мультяшному стилі, геометрією, квітами або анімалістичним принтом.

Дизайн та декорування — важливий аспект при виборі. Різноманітність прикрас дуже велика. Основні прийоми, що використовуються дизайнерами, це вставки з прозорих матеріалів, цей прийом актуальний при створенні суцільних моделей і покликаний візуально покращувати фігуру. Шнурівка дозволяє зробити суцільний купальник максимально відвертим, таку модель виберуть найсміливіші модниці.

Комплект з двох або більше деталей може бути прикрашений драпіруванням на верхній частині купальника, блискавкою, баскою, кольоровими вставками. Будь-яка прикраса виглядає дуже ефектно. В цьому випадку необхідно вибирати купальник, орієнтуючись на особливості фігури, часто саме прикраси дозволяють приховати недоліки і показати переваги.

Плавки для купальника

Іноді одного комплекту плавок недостатньо для купальника. Адже фасонів так багато, що не хочеться зупинятися тільки на одному. Жіночі плавки мінісліпи особливо популярні ось уже кілька сезонів. Пояснити любов покупців можна тим, що вони мають ідеальну посадку. Завдяки чому пропорції тіла не порушуються і фігура виглядає гармонійно. Передня частина таких плавок досить відкрита, але ззаду мінісліпи виглядають цілком скромно.

Ще одна з улюблених моделей покупців — стрінги. Передня частина плавок не відрізняється від мінісліпів, а ззаду вони виглядають дуже ефектно. Обов’язково варто придбати стрінги на додаток до плавок більш закритого фасону.

Жіночі плавки класичної форми — досить закрита модель. Вони майже повністю прикривають сідниці, а посадка дозволить відвернути увагу від області живота. В якості прикраси такої моделі можуть використовуватися перфорація, кольорові або прозорі вставки та інші декоративні елементи.