Як вибрати кросівки для тенісу?

Багато хто вважає, що кросівки — це універсальне взуття, яке можна використовувати для бігу, тренування і різних спортивних ігор. Проте, цього недостатньо, щоб з’явитися на корті і гідно зіграти в теніс. На додаток до зручного одягу, необхідно мати і кросівки, які не тільки збільшують шанси на перемогу, але і забезпечують безпеку під час гри. На що потрібно подивитися, коли намагаєшся придбати тенісні кросівки?

CM7754_02_hover_frv (1)Підошва даного спортивного взуття повинна не тільки мати ідеальне зчеплення з поверхнею, але і бути свого роду каркасом для стопи. На основі особливих параметрів, ви зможете підібрати взуття, яке надійно захищатиме від навантажень на опорно-руховий апарат, буде оберігати від розтягувань і отримання інших травм. Якщо ви хочете придбати жіночі кросівки для тенісу, то рекомендуємо перейти по ссылке вже зараз.

Надмірна пронація відбувається у тенісистів, у яких вже є діагноз «плоскостопість». Ви можете встановити це самостійно, якщо обведете стопу олівцем на аркуші паперу. Найбільш надійним методом є рентгенівський знімок ніг. Якщо і у вас є така проблема, то ви повинні придбати модель з супінатором. Кваліфіковані фахівці можуть допомогти вам з цим.

Якщо у вас все в порядку зі стопою — то у вас не повинно бути проблем з покупкою кросівок для тенісу — тим більше, в даний час у продажу пропонується великий асортимент даних виробів.

Крім того, слід визначити сезон, в якому будете носити ці кросівки. Залежно від сезону текстильна частина кросівок для тенісу може бути легкою і дихаючою або щільною і такою, яка добре зберігає тепло.

Підошва взуття для тенісу повинна бути гнучкою, щоб стопа відчувала повний комфорт і саму поверхню корту. Незважаючи на видиму м’якість, підошва виготовлена з гуми високої міцності і володіє довгим терміном служби. Середня третина підошви, яка знаходиться над склепінням стопи, найбільш часто виконана з каучуку. Ця вставка має легку вагу, проте, жорстка і не дозволяє стопі згортатися всередині. Це дозволяє надійно вберегти ноги від отримання травм і суглоби — від передчасного зносу.

Із урахуванням написаного вище — шанси на перемогу значно зростуть.