Як вибрати крем від зморшок?

Проведені численні тестування і дослідження довели, що дати однозначну відповідь на питання, який крем від зморшок кращий, неможливо. На позитивний результат від застосування крему впливає індивідуальний тип шкіри і вік кожної окремо взятої жінки. Іноді досить недорогі креми від маловідомих фірм дають такий приголомшливий ефект, якого можна не досягти, застосовуючи дорогі бренди відомих фірм.

cinkovaya-maz-ot-morshhin-2Крім цього, вчені вказують на той момент, що при припиненні використання засобів від зморшок, відразу ж поновлюються процеси старіння шкіри, і в цьому випадку позбутися від новопосталих зморшок набагато складніше, ніж запобігти їх появі. Тому вони рекомендують починати догляд за шкірою набагато раніше, ще до появи перших зморшок. При виборі крему від зморшок слід звертати увагу, в першу чергу, на компоненти, які містяться в складі того чи іншого засобу:

  • Основною складовою крему від зморшок обов’язково повинні бути колаген та еластин. Це білки, які виконують дуже важливі функції для шкірного покриву, перешкоджаючи старінню.
  • Для зняття роздратування шкіри, забезпечення регенерації клітин і попередження утворення нових зморшок, до складу крему повинен входити лецитин.
  • Щоб зволожити шкіру і підвищити її пружність, необхідний кератин.
  • Обов’язковою складовою ефективного крему від зморшок повинна бути гіалуронова кислота, так як до певного віку вона виробляється організмом природним чином. Її недостатня кількість веде до процесів старіння шкіри.
  • Наявність і певний склад в кремі вітамінів також є показником ефективності крему. Так, вітамін А необхідний для збереження вологи і пружності шкіри, вітамін В5 сприяє виробленню колагену, вітамін С — прекрасний антиоксидант, що перешкоджає руйнуванню і окисленню клітин, а вітамін Е захищає шкіру від дії токсинів і уповільнює процес її старіння.
  • Якщо до складу крему від зморшок входить третиноїн, сумнівів в ефективності такого крему бути неповинно.

Крім перерахованого вище, при визначенні ефективності крему від зморшок, слід розглядати склад активних компонентів в процентному співвідношенні. Для цього слід уважно прочитати склад крему. Першими в складі крему вказуються ті компоненти, яких у складі найбільше. Потім, йде перерахування всіх допоміжних речовин.

До речі, вас може зацікавити сайт jeju.com.ua — інтернет-магазин корейської натуральної косметики найвищої якості.

Однак, в пошуках чудесного засобу від зморшок, не слід забувати про те, що кращі з них — це свіже повітря, раціональне харчування, омолоджуюча гімнастика і правильно підібрана анти-вікова косметика.