Як вибрати кращі умови для вкладу?

З підвищенням облікової ставки НБУ угору поповзли і ставки за депозитами. Тому наразі нести певні збереження до українських банків попри війну вигідно.

Депозити у мобільних банках

unnamed (68)Наприклад, один з мобільних банків sportbank, який працює виключно онлайн, пропонує гарні умови по депозитах. Наразі його клієнти можуть відкрити вклад «BOOOSTER», більш детально про нього можна подивитися в sportbank відгуки.

Клієнтам пропонують гарні відсотки та умови:

  • вклад на 1, 3, 6, 9 або 12 місяців;
  • ставка становить від 9,5% до 15% річних, в залежності від строку та умов;
  • є можливість дострокового розірвання договору;
  • мінімальна сума — 500 гривень;
  • виплата процентів — щомісяця (виплати — карта sport біла).

Відкрити депозит клієнт може у додатку спортбанк у розділі «Депозит», де він зможе вибрати необхідний для нього термін, з/без дострокового розірвання та суму депозиту. Там же він зможе переглянути депозитний договір та підтвердити оформлення.

 Гарантування вкладу

Sportbank працює на базі ліцензії ТАСКОМБАНКУ, який входить до групи ТАС — однією з найнадійніших фінансово-промислових груп в Україні. До того ж ТАСКОМБАНК є учасником Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), тобто усі депозити у sportbank 100% гарантуються ФГВФО.

Варто зазначити, що, згідно зі змінами до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» від 13.04.2022 року, на час дії воєнного стану та 3-ох місяців після його завершення держава дає 100% гарантію за банківськими вкладами фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців (разом із нарахованими відсотками, якщо це був депозит). Тоді як до війни гарантована сума становила 200 000 гривень.