Як вибрати ковдру?

Велику частину часу людина проводить в ліжку, відпочиваючи після бурхливо проведеного дня. А при сучасному темпі життя, хочеться відпочити за менший проміжок часу. Адже всім відомо, що від того, на скільки добре ми відпочинемо, залежить і самопочуття і настрій майбутнього дня. Одним з помічників щодо відпочинку є ковдра. Вони бувають різного розміру, наповнення, ну і звичайно ж товщини.

Як же вибрати ковдру на сайті https://mirson.ua/? Постараємося розібратися в цьому разом. Почнемо, мабуть, з її розміру. Найчастіше ковдру підбирають за розміром ліжка. Якщо у вас півтораспальне ліжко, то і ковдру беруть півтораспальну і, відповідно, якщо двоспальне — двоспальну, хоча останнім часом на двоспальні ліжка беруть ковдру розміру євро — це 220 * 240 або 200 * 220, а то і дві полутораспальних (якщо сплять під різними ковдрами). Кому як зручно.

Визначившись з розміром ковдри, давайте зупинимося на її наповненні. Наповнення ковдри залежить від пори року, схильності до алергії, ну і на скільки сильно ви замерзає (деякі люди замерзають навіть влітку). У зимову пору року найчастіше купують ковдри з вовни овечої або верблюжої і натурального пуху. Який же наповнювач краще? І той і інший наповнювач є натуральними, легкими, повітряними.

Найтеплішою є пухова ковдра, роблять їх в основному з гагачого пуху. При виборі такої ковдри зверніть свою увагу на тканину верху і стежку. Коштують такі ковдри не дешево, найдоступнішим серед пухових ковдр є змішані — пух і перо, чим більше пера (його склад не повинен перевищувати 40 відсотків) в ковдрі, тим вона дешевше. За ковдрою звичайно ж потрібно доглядати, періодично провітрювати і раз на рік необхідно чистити в хімчистці.

Ковдри з вовни овечої набагато дешевше пухових і є найпопулярнішим, вони легкі й теплі, добре поглинають вологу і добре зігріють Вас в зимову холоднечу. Єдине, їх так само не рекомендують прати і вони не підходять людям із захворюваннями на алергію.

Ковдра з вовни верблюжої тепліше ковдр з овечої вовни, однак і коштує дорожче, тому що в складі не тільки груба шерсть, але і пух підшерстя, вона добре зберігає тепло. Прати її так само не рекомендують, хоча деякі виробники і вказують на пришивних ярликах, що прання при 30 градусах дозволене.

Ну а найпопулярнішими в даний час є ковдри з бамбукового волокна, воно є гіпоалергенним, тепле (хоча під ним і холодніше ніж під вовняним), легке і можна прати в домашніх умовах і в них не заводяться комахи.

Ковдри з бавовняного волокна, давно нам усім відомі, попит на них став звичайно менше, але все ж їх купують ще немало людей. Вони звичайно ж важче за всі вище перераховані (комусь це навіть подобається), коштують не дорого і мають добру гігроскопічність. Прати їх звичайно ж не можна, лише провітрювати.

Найдорожчими, легкими і гіпоалергенними є ковдри з синтетичними наповнювачами. Вони дуже легкі (практично невагомі), повітряні, добре утримують нагріте повітря і їх не боячись, що ковдра втратить свій вигляд, можна прати. Прийшовши в магазин обов’язково поторкайте, попросіть розгорнути ковдру, відчуєте її якість, легкість, м’якість. Адже вибрати ковдру за Вас ніхто не зможе дуже вже це індивідуально.