Як вибрати короткі штори для кухні?

Кухню не назвеш найчистішим місцем у будинку. Саме тому штори для кухні, крім свого прямого призначення повинні ще й захищати від сторонніх поглядів, від яскравого сонячного світла, та й просто для прикраси інтер’єру. Крім усього іншого, догляд за шторами не повинен доставляти особливих труднощів, а саме легко пратися, добре регулюватися і не перешкоджати відкриттю вікна.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 85

На наших не надто великих кухнях, де найчастіше місце біля вікна призначають для установки раковини, тумбочки або обідньої зони, питання довжини штор стає дуже важливим моментом. Між іншим, оптимальна довжина штор дуже хвилює і тих, кому необхідно вибрати балконні штори для кухні. Довжина штор до підвіконня, яку ми сьогодні розглянемо, на наш погляд, може виявитися найбільш прийнятним варіантом.

До речі, тільки на нашем сайте ви можете підібрати красиву кухню, яка підійде саме для вашого помешкання.

Різноманітні види коротких штор для кухні, на сьогоднішній день, дійсно, просто вражають уяву. Можна виділити дві основні групи: сучасні та традиційні. Розібравшись в різниці між ними, можна з легкістю підібрати штори, про які ви завжди мріяли, і які відмінно доповнять і прикрасять ваш інтер’єр.

Короткі штори для кухні традиційного виду умовно можна розділити на два види: міський і сільський. Міський стиль — це укорочений варіант звичайних штор для житлової кімнати, який передбачає наявність карниза. Такі шторки виглядають досить елегантно. Однак, у них є ряд прикрих недоліків: вони легко вбирають в себе пил і жир, через що швидко втрачають зовнішній вигляд. Сільський стиль найчастіше зустрічається в інтер’єрах приватних будинків. Виглядають вони досить просто, але цікаво: одна оборка вгорі і дві невеликі фіранки внизу вікна. Закріплюються такі штори стулками. Впринципі, даний вид штор дає можливість експериментувати.

Існує також безліч сучасних варіантів: рулонні штори, жалюзі (вертикальні і горизонтальні), римські штори, вітражні плівки та інші.

Підводячи підсумок, можна сказати, що штори повинні ідеально підходити до інтер’єру вашої кухні. Інакше, велика ймовірність зіпсувати все в одну мить, так як штори будуть занадто помітними і яскравими. Також важливо підібрати правильну тканину, яка буде легко пратися, не буде вицвітати від сонячних променів і сховає вашу кухню від сторонніх поглядів. Необхідно також сказати, що вибір штор залежить і від ваших матеріальних можливостей. У будь-якому випадку, вибір залишиться за вами.