Як вибрати корм для котів?

Для гарного самопочуття і повноцінного росту коти потребують збалансованого харчування, яке містить всі незамінні для їх організму мікро-, макроелементи і корисні компоненти.

rejting-top-10-kormov-dlya-koshekВетеринари радять годувати котів щодня в один і той же час, вибираючи при цьому якісний корм, виходячи від віку та особливостей породи кота. Якщо вас цікавлять цены на сухой корм Вискас, то радимо перейти за посиланням.

Вибираємо тип корму

Корми для котів класифікують на сухий і вологий тип. Їх основна відмінність полягає в обсягах вмісту рідини. Вологі корми містять приблизно 80% рідини, тоді як сухі типи кормів містять до 10% рідини. Обидва типи кормів забезпечують повноцінний раціон, тому вибір на користь вологого або сухого корму залежить тільки від смакових вподобань кота.

Сухий тип корму знайшов велику популярність серед власників котів, це обумовлено його простотою і зручністю в застосуванні, а також властивістю не псуватися, навіть лежачи в мисці довгий час.

Що слід враховувати?

При виборі корму для кота першим фактором, на який потрібно звертати увагу, є його вік. Маленькі кошенята не в змозі впоратися з великими гранулами кормів для дорослих родичів, відповідно для маленьких кошенят передбачений спеціальний корм з невеликими гранулами, які малюк зможе розгризти, при мінімумі зусиль.

У зв’язку з тим, що в порівнянні з дорослими тваринами кошеняті необхідна більша кількість енергії, корм для нього повинен відрізнятися підвищеною енергетичною цінністю, що забезпечує необхідну кількість калорій.

Незалежно від типу корму, в його складі неодмінно повинні знаходитися таурин, білки тваринного походження, ферменти, вітаміни, мінерали та жирні кислоти для повноцінного росту організму і гарного самопочуття вихованця.

Якщо у кота є хронічні захворювання, перед вибором корму неодмінно проконсультуйтеся з ветеринаром, який допоможе вибрати оптимальний раціон для вихованця, ґрунтуючись на його індивідуальних особливостях.