Як вибрати комод?

Комод — популярний предмет меблів, відомий своєю практичністю. Компактність його розміру зазвичай поєднується з великою місткістю. При виборі комода варто визначитися, в якому місці він буде стояти, і що саме в ньому планується зберігати.
Це дозволить не допустити помилок з розміром виробу, кількістю ящиків, а також зовнішнім виглядом. Для важких предметів рекомендується вибирати ящики з укріпленим дном. Багато невеликих комодів просто не розраховані на підвищене навантаження, тому можуть швидко розвалитися.

full_Komod-Vega-101 (1)Якщо комод купується для зберігання великої кількості речей, то варто звернути увагу на масивні моделі. Протилежні їм компактні комоди, що володіють особливою вишуканістю. Вони дуже схожі на приліжкові тумбочки, тому можуть виконувати їх роль.

При виборі комода звернути увагу варто на те, як влаштовані ящики. У деяких моделях комодів не передбачені обмежувачі, тому ящик може випадати при сильному висуванні. Все це завдає певні незручності для домочадців.

Існують моделі з безшумним відкриванням. Їх нерідко вибирають для кімнати, в якій сплять маленькі діти. Фурнітура таких комодів максимально плавно ковзає по напрямних. Важливо переконатися, що при закриванні ящиків не виникає перекосів.

Якщо комод купується для зберігання спальної білизни, то добре підійде наступний розмір ящиків: 90 см на 60 см, з висотою в 25 см. Це дозволить вмістити навіть в один з них дві подушки і ковдру. У зв’язку з цим, такі моделі комодів вважаються максимально практичними.

Багатофункціональним є той комод, який включає в себе відразу кілька ящиків з різними розмірами (наприклад, кілька основних знизу і маленькі ящики зверху). Такий розподіл секцій дозволяє зручно зберігати в комоді відразу і масивні речі, і маленькі.

Для спальні і передпокою нерідко набувають багатофункціональний комод, що містить вбудоване дзеркало. Такий комод має більш презентабельний зовнішній вигляд.

У продажу існує безліч різних моделей комодів, тому перед походом в магазин варто спочатку визначитися з бажаними характеристиками меблів. Тільки так вийде придбати не тільки якісні, а й місткі меблі.

Багатьом покупцям подобаються комоди через їх компактність. При наявності невеликих розмірів комод може вмістити в собі багато речей і звільнити простір у приміщенні.