Як вибрати кольє: поради від ювелірних експертів

Ювелірні кольє створюють привабливий образ, який загострить увагу оточуючих і додасть власниці певного шарму. Саме тому такі вироби стали популярними і ювеліри з усього світу щорічно оновлюють свої колекції новими моделями з самими незвичайними дизайнами. А щоб вибрати підходящий варіант, варто враховувати кілька критеріїв вибору, які гарантують правильну покупку.

f8196498527d505f512fbc63618ac60a (1)Особливості кольє

Кольє представляють собою золотий або срібний ланцюжок з яскраво вираженою декоративною частиною. Це може бути підвіска або дизайнерське переплетення ювелірного виробу в самій різній формі. Лицьова частина буває трикутною, закругленою або іншою. Складається тільки з металу або комбінується з дорогоцінними каменями. Вони можуть розташовуватися в певному або хаотичному порядку. В кожному окремому випадку колье из белого золота є унікальним виробом.

Як Ви вже зрозуміли, вони значно відрізняються від намист через наявність декоративної частини. Багато покупців плутають ці прикраси і вважають абсолютно однаковими. Це не так. Намисто являє собою набір намистинок із золота або дорогоцінних каменів в оправі. Їх форма є однаковою або чергується по всій довжині. Декоративної частини немає і намисто виглядає однаково по всій довжині.

На що звернути увагу при виборі?

При покупці кольє варто враховувати власні уподобання. Це є головним фактором, так як Ви повинні не тільки добре виглядати, але і прекрасно почувати себе, отримувати задоволення від прикраси. Покупець може вибрати золоті або срібні моделі з наявністю каменів або без них. До речі, купить эксклюзивное золотое колье можна за посиланням.

При виборі кольє рекомендується враховувати і кілька основних критеріїв, які стосуються різновидів прикрас:

 

  • Тип ювелірного металу. Це срібло або золото жовтого, білого, червоного кольору. В даному випадку беріть до уваги типи вбрання, під які планується носити кольє.
  • Довжина. Мінімальний показник становить 30 сантиметрів. Такий виріб щільно охоплює шию і частіше складається з ланцюжка і невеликої підвіски. Такі різновиди називаються «чокерами». «Матіне» мають довжину 50-60 см, що дозволяє створювати самі незвичайні прикраси.
  • Дизайн. Розділяється на рів’єру, фермуар, склаваж, пластрон. Рів’єра відрізняється непомітним кріпленням каменів і декоративних елементів, що візуально створює ефект монолітності. Пластрон нагадує прикраси єгипетських цариць.
  • Складаються з великих золотих трикутних пластин, кількох пластинок різної довжини або ланцюжків різної довжини і товщини.

При виборі важливо враховувати індивідуальні особливості. Це вік, тип зачіски, комплекція шиї, плечей, форма обличчя і багато іншого. При правильному підході можна поліпшити не тільки зовнішній вигляд, але і підкреслити свої сильні сторони. При цьому важливо звертатися за придбанням прикрас в офіційні магазини з досвідченим персоналом, який зможе надати консультації і допомогти зробити правильний вибір.