Як вибрати класичні жіночі туфлі?

Якщо вам потрібно придбати пару нових туфель, але ви не знаєте, які туфлі краще вибрати, зверніть увагу на класичні жіночі туфлі. Класика ніколи не виходить з моди, до того ж, класичне взуття підходить під будь-який діловий костюм, спідниці та сукні.

ecco-obuv-women-1

Завдяки величезному асортименту, який представлений сьогодні на ринку, у сучасної жінки є можливість придбати класичні туфлі жіночі різного дизайну та фасону. Однак, ключовим критерієм, за яким варто вибирати взуття, є висота каблука.

Для класики це, як правило:

 

  • невисокий стійкий каблук;
  • тонкий каблук середньої довжини;
  • танкетка.

Каблук-шпилька складно віднести до класики, тому якщо ви підшукуєте нейтральний варіант, який би поєднувався з діловими костюмами, то краще обійти даний вид каблука стороною.

Ще одним критерієм, який варто враховувати, є мета покупки — ви купуєте туфлі для роботи чи для урочистих випадків?

Для повсякденного носіння ідеальним вибором будуть туфлі-човники чорного кольору. Якщо ви не хочете виглядати занадто похмуро, тоді виберіть туфлі будь-якого іншого кольору, бажано темних відтінків.

Для щоденних походів на роботу туфлі не повинні бути прикрашені зайвим декором, максимум — це пряжка або стрічка.

Бажано, щоб робочих туфель у вас було дві пари — таким чином, ви скоротите навантаження на взуття, до того ж, зможете постійно міняти свій імідж.

Що ж стосується туфель «на вихід», тут ви вільні вибирати дизайн виключно на свій смак — на шпильках, лаковані, зі стразами або яскравими ланцюжками. Головне, щоб взуття поєднувалася з вашим одягом.

Якщо ви не знаєте, де можна придбати якісне шкіряне взуття, завжди до ваших послуг спеціалізовані інтернет-магазини.

В таких магазинах представлений великий каталог жіночого взуття на будь-який смак, тому вибрати ідеальну пару не складе особливих труднощів.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася і ви почерпнули для себе багато корисного і цікавого.