Як вибрати кисневий концентратор?

Для очищення і насичення киснем навколишнього повітря необхідний кисневий концентратор. Він потрібен в багатьох громадських і медичних установах, його застосовують не тільки в школах, але також офісах і фітнес-центрах. Нестача кисню лежить в основі появи багатьох захворювань.

kislorodnyy_kontsentrator_oc-s100-79473589112361Для чого потрібно встановлювати концентратори?

Ці прилади потрібні для того, щоб отримати повітря, збагачене киснем. Повітря всмоктується концентратором, після чого надходить в цеолітові колонки, які працюють унікальним чином, відокремлюючи кисень від всіх інших домішок. На виході з апарату виходить збагачений кисень, а інші гази вільно розсіюються в приміщенні. Через силіконовий шланг пацієнт дихає очищеним повітрям завдяки наявності фільтрів грубого і тонкого очищення.

Які бувають кисневі концентратори?

Всі прилади мають різні характеристики, від яких залежить призначення концентраторів. Виходячи з цього, можна виділити кілька основних типів цього чудового пристрою:

 

  • Побутові концентратори. Цей вид приладів частіше купують для офісу або дому. Їх основна мета — профілактика вірусних захворювань, загальне оздоровлення, зміцнення імунітету як дорослих, так і дітей. Для домашніх цілей цілком підійде недорога і малопродуктивна модель. Зате вони володіють невеликими габаритами й малою вагою, практично безшумні у своїй роботі й, при цьому, мають необхідним мінімумом функцій. Навіть для великої сім’ї підійде звичайний домашній концентратор кислорода JAY купить, що дає хоча б 1 літр кисню у хвилину.
  • Медичні концентратори. До цієї групи приладів пред’являються підвищені вимоги щодо їх продуктивності. Такі джерела вироблення кисню повинні працювати без перерв і простоїв. Вони використовуються в медичних установах різного профілю. Часто встановлюються в реанімаційних відділеннях лікарень. Медичні концентратори повинні давати від 6 до 15 літрів очищеного кисню за хвилину.
  • Концентратори для спортивних закладів та кисневих барів. Особливо затребувані такі пристрої в тренажерних залах, оздоровчих центрах, фітнес-клубах. Такий концентратор розрахований вже на комерційне використання, тому повинен виробляти хоча б 3-5 літрів життєдайного О2. Якщо очікується потік клієнтів великої інтенсивності, то краще віддати перевагу апарату, що дає хоча б 5 л хв.
  • Концентратори для постійного користування. При ряді захворювань, наприклад, гострих і хронічних хворобах дихальних шляхів і в інших випадках пацієнту може бути рекомендовано тривале і постійне вживання збагаченого кисню. Такі пристрої працюють цілодобово і додатково оснащені бактерицидним фільтром, оскільки якості повітря в цьому випадку приділяється максимальна увага. Такий концентратор повинен забезпечувати від 5 до 8 літрів насиченого кисню.