Як вибрати кеди?

В наші дні кеди користуються особливою популярністю не тільки у підлітків, як це прийнято, але і у людей старшого покоління. Справа в тому, що кеди залишаються не тільки стильним і практичним взуттям, але і дуже зручним для людей всіх вікових категорій. На полицях магазинів можна побачити десятки моделей, які відрізняються не тільки за ціною, але і за зовнішнім виглядом. Як все-таки, як вибрати кеди, не викинувши гроші на вітер? Поговоримо про це прямо зараз.

converse-street-styleЗовнішній вигляд

При виборі кедів зверніть увагу не тільки на щільність матеріалу, але і на те, щоб на носках кедів була захисна накладка. Вона, як правило, виконана з ударостійкого матеріалу, а зокрема, гуми. Така накладка захистить пальці ніг від ударів об тверду поверхню і зберігає товарний вигляд взуття на протязі довгого часу.

Між іншим, в інтернет-магазині YourWayShop.com.ua ви можете придбати якісні та стильні кеди за доступними цінами.

Підошва кедів повинна бути достатньо міцною. Візьміть кед в руку і зігніть його. Підошва не повинна легко піддаватися, але при цьому не повинна бути дуже міцною. Крім того, підошва кедів не повинна бути ідеально гладкою, на зворотному боці завжди повинен бути вибитий малюнок.

Віддавайте перевагу кедам зі знімною устілкою. Такі устілки легко прати, сушити і змінювати при необхідності.

Якість

Одним з головних критеріїв вибору також є якість. Зверніть увагу на те, як прошиті вибрані вами кеди. Лінії прошивки не повинні мати нитки, які стирчать в усі сторони. Такі кеди явна підробка і довго вам вони не прослужать.

Також придивіться до частин кед, які скріплені за допомогою клею. Клей не повинен розтікатися по матеріалу і виходити за межі склеєної області.

Виробник

Пам’ятайте, що в наші дні відразу є кілька фірм, які спеціалізуються на виготовленні кедів. Щоб напевно не бути обманутим і отримати на свою полицю для взуття якісну річ, краще всього купити кеди Converse, так як цей бренд є лідируючим. Не меншою популярністю користуються кеди Vans.

Щоб вас не ошукали при купівлі брендового взуття, зверніть увагу на коробку, в якій вам принесуть товар. Якщо назва фірми написана з помилками, то перед вами підробка.

Вивчіть язичок моделі. На ньому, зі зворотного боку, завжди вказаний розмір ноги, для якої призначене взуття, а також персональний номер необхідної моделі. Вбиваючи його в спеціально відведений рядок на офіційному сайті, ви можете легко перевірити, чи оригінальне взуття у ваших руках, чи підробка.

Ціна

Не потрібно забувати, що часто навіть ціна вказує на якість взуття. Пам’ятайте, що брендові та якісні кеди ніколи не будуть коштувати дешево. Щоб придбати якісну продукцію, яка прослужить вам довгі роки, необхідно запастися не малими грошима. Але і переплачувати не варто. Щоб переконатися за яку ціну ви можете придбати той чи інший товар, відвідайте офіційний сайт виробника і перегляньте моделі, що вас цікавлять.