Як вибрати каблучку на заручини?

Традиція дарувати коханій каблучку на заручини в нашій країні набирає популярність. Більшість жінок відноситься до неї з особливим трепетом, адже це не простий подарунок, а символ. Момент пропозиції руки і серця — особливий, один з тих, які жінка буде згадувати протягом усього життя. А саму каблучку часто зберігають як реліквію і передають наступним поколінням.

a175d2a4 (1)З’ясування розміру

Тут важливо проявити винахідливість, не бажано, щоб кохана знала про все заздалегідь. Запитайте у її подруги (яка точно не проговориться), візьміть одну з наявних каблучок, які майбутня дружина носить на безіменному пальці, і віднесіть в ювелірний магазин, виміряйте розмір під час її сну і т. д.

Вибір

Каблучка на заручини має бути з благородного металу і з дорогоцінним каменем. Класичне рішення: витончені золоті кільця з діамантами. Необов’язково вибирати традиційне жовте золото, можна зупинити вибір на білому або рожевому, а також платині. З

Якщо кохана носить срібло, можна підібрати срібну прикрасу. Таку каблучку часто носять з обручкою, тому бажано передбачити все заздалегідь і вибрати ідентичний метал і колір.

Що стосується вставки, уникайте перлів, рубінів, опалів і діамантової крихти — їх пов’язують з негативними прикметами. Варто зазначити, що помолвочные кольца с бриллиантами є ідеальним варіантом: існує повір’я, що відносини будуть такими ж міцними і непорушними.

Враховуйте смаки вашої обраниці. Вивчіть особливості прикрас, які вона носить, і орієнтуйтеся на них. Якщо класика їй не до душі, можна розглянути оригінальну каблучку для заручин з білого золота.

Вартість

Вибираючи золоту каблучку на заручини, зважте все і потратьте наявний бюджет розумно. В Європі сформувалася традиція, згідно з якою каблучка на заручини має коштувати суму, рівну одній-двом зарплатам нареченого в місяць. Але не варто сліпо слідувати стереотипам, головне — відчуйте внутрішній світ своєї обраниці і постарайтеся придбати прикрасу, яка її порадує!