Як вибрати інтернет-магазин електроніки та побутової техніки?

В останні роки популярність інтернет-магазинів різко зросла, це пояснюється тотальною зайнятістю населення, постійним оновленням асортименту і «спокусливими» цінами. Щоб покупки доставляли тільки позитивні емоції, необхідно ретельно вибирати інтернет-магазин електроніки. Чим же керуватися при виборі?

2-98Правила вибору

1. Відгуки та рейтинги

Варто віддавати перевагу інтернет-магазинам, які знаходяться в топ-10 Гугла. Щоб торговий майданчик очолював рейтинг власники прикладають багато зусиль і коштів, а це говорить про серйозний підхід до справи.

Приділіть особливу увагу відгуками покупців — вони допоможуть сформувати об’єктивну думку про інтернет-магазин електроніки.

Якщо ви шукаєте хороший інтернет-магазин електроніки, то Техностиль — це те, що вам потрібно.

2. Правова інформація

З поваги до покупців будь-який солідний інтернет-магазин розміщує на сайті реквізити організації, яка надає послуги, і її точну адресу. Якщо дані відсутні, то краще «обходити стороною» подібного продавця — при виникненні будь-яких проблем з придбаним товаром претензії буде нікому пред’являти.

3. Асортимент товарів і цінова політика

Це головний критерій, яким необхідно керуватися, вибираючи солідний інтернет-магазин електроніки. Така умова може бути забезпечена тільки наявністю у продавця власних складів. Не довіряйте майданчикам, що змінюєютьвартість продукції — ціна повинна бути фіксованою на всіх етапах угоди.

Уточнюйте остаточну вартість, найчастіше вона істотно зростає через доставку та інші платні послуги.

4. Різноманітність кредитних і знижкових програм

Дана умова є невід’ємною частиною лідерів продажів.

5. Оплата

Солідний майданчик повинен надавати можливість готівкового та безготівкового розрахунку.

6. Гарантія та сервісне обслуговування

До прийому товару необхідно дізнатися всю інформацію, що стосується гарантійного обслуговування, а також терміни повернення або обміну.