Як вибрати ігрову приставку?

Світ ігрових приставок змінюється і розвивається. Ігри стають все більш реалістичними, а технології створення віртуальної реальності вражають уяву навіть людини, яка не цікавиться іграми. При такому розмаїтті буває нелегко вибрати відповідну приставку.

NintendoSwitch_hardware_Console_03.0Сучасні ігрові приставки дозволяють гравцеві повністю зануритися у створений розробниками віртуальний світ. По суті, геймер відчуває себе головним героєм обраного сюжету. А для того щоб ефект був повним, необхідно підібрати приставку з оптимальними для вас параметрами. Варто зазначити, що купить Nintendo Switch Украина ви можете на сайті consolewars.com.ua.

Вибір існуючих платформ досить обмежений, але і тут необхідно розуміти від чого відштовхуватися при покупці. Адже ігрові приставки відрізняються, як в плані конструкції, так і підтримуваних ігор. Що вже говорити про чисто технічні характеристики.

Тонкощі вибору ігрової приставки

Першим параметром, на який необхідно звернути увагу при виборі приставки, є її мобільність. Для того щоб зробити правильний вибір, необхідно визначитися з тим, як ви збираєтеся її використовувати. Розрізняють два різновиди приставок:

 

  • Стаціонарні — відмінний варіант для будинку. Привертають увагу продуктивністю, здатністю потягнути навіть найпотужніші сучасні ігри.
  • Портативні — можна взяти з собою і грати, де завгодно. За розміром схожі на смартфон, а по ігрових характеристиках його перевершують.

Розміри

Наступний фактор, що впливає на вибір приставки, це її габарити. Даний параметр не вважається основним, але все-таки візьміть на замітку, що чим приставка компактніша, тим менше місця потрібно для гри. Крім того, в невеликих приставках часто більш тиха система охолодження, завдяки чому грати набагато комфортніше.

Потужність

Що стосується вибору процесора, цей фактор варто вивчати більш детально. Як тільки ви пригледіли для себе приставку, дізнайтеся, який в ній стоїть процесор, наскільки він продуктивний. Краще вибирати не менше ніж 8-ядерні процесори з тактовою частотою від 1,6 ГГц.

Пам’ять

Вибір вбудованої і оперативної пам’яті — чим більше, тим краще. В ідеалі вибирайте приставку з оперативною пам’яттю не менше 8 Гб. А ось вбудована пам’ять зустрічається двох типів:

 

  • 500 Гб;
  • 1 Тб.

Якщо є можливість — робіть вибір на користь більшого об’єму, оскільки системні вимоги до сучасних ігор постійно зростають.

Вибираючи графічний процесор, краще зупинитися на більш потужному. Зараз популярністю користується сімейство Radeon (графічний процесор від AMD). Дізнатися, чи хороший процесор можна за здатністю програвати відео в форматі 4К.

Є й інші чинники, що впливають на вибір приставки — роз’єми, приводи, додаткові мультимедійні можливості, підтримувані гри і т. д. Але саме технічні характеристики дозволять вам швидко і безпомилково вибрати вашу ідеальну приставку.