Як вибрати ігровий комплекс, який сподобається дитині?

Як правило, малюки дуже активні і не можуть довго всидіти на одному місці. Їм потрібно виплеснути свою енергію і найкраще для цих цілей підходять дитячі ігрові комплекси. По суті, вони повинні бути у кожної молодої сім’ї, що живе в приватному будинку. До речі, нерідко дитячими ігровими комплексами обладнують ще і дачі.

detskiy_igrovoy_kompleks_play_nation_panorama_s_vintovoy_truboy (1)Такі комплекси мають спеціальну конструкцію і дитині ніколи не буде нудно. Однак, підходити до вибору дитячого ігрового комплексу потрібно з усією відповідальністю адже він повинен бути не тільки цікавим, але ще і безпечним. Звичайно, сучасні виробники випускають безліч моделей, але далеко не всі вони однаково хороші. Щоб полегшити вам завдання в майбутньому, ми підготували дану статтю, де розповімо, на що потрібно звернути увагу під час вибору. Отже, в першу чергу варто визначитися з матеріалом, з якого зроблений дитячий ігровий комплекс.

Зараз їх виготовляють з металу, пластику і дерева. Металеві моделі при належному догляді можуть прослужити дуже і дуже довго, навіть кілька десятків років. Це безсумнівно великий плюс. Але, не можна забувати і про той факт, що метал, це холодним матеріал і гратися на такому майданчику навіть восени буде досить некомфортно. З деревом таких проблем вже не виникає. Але, комплекси з такого матеріалу вимагають досить багато уваги.

Для того, щоб вони прослужили довго їх потрібно фарбувати час від часу, а також ремонтувати. Дитячі ігрові комплекси з якісного пластика не потребують будь-якого догляду. Плюс до всього термін їх експлуатації досить довгий. Також варто звернути увагу на кількість ігрових елементів. Чим їх більше, тим відповідно дитині буде цікавіше гратися. Наприклад, багато ігрових комплексів обладнують канатами, драбинами, міні скеледромами, гойдалками, гірками, тунелями, лабіринтами, пісочницями, вежами, рукоходами. Не забувайте і про вік дитини. Чим вона старша, тим більшим для неї повинен бути ігровий комплекс.