Як вибрати іграшку для хлопчика?

Для того щоб діти росли і повноцінно розвивалися вони повинні гратися правильними іграшками. Сьогодні магазини наповнені величезним вибором виробів, як для дівчаток, так і хлопчиків. Якщо ви збираєтеся придбати іграшку для сина, то варто розуміти, що дітям до трьох років абсолютно байдуже, що у них буде у вигляді іграшки. У такому віці потрібно намагатися дарувати розвиваючі іграшки.

detskie-igrushki-01 (1)Прекрасним рішенням буде пірамідка, яку можна розбирати і збирати. Завдяки такій іграшці розвивається дрібна моторика, а, отже, і мислення. Хорошим подарунком малюкові також стане м’ячик, незважаючи на ранній вік, дітям подобається гратися з таким предметом. Звичайно, коли мова йде про вибір іграшки для дитини дошкільного віку, то тут в пріоритеті будуть інші предмети. Хлопчики в такому віці вважають за краще гратися машинками, літаками, солдатиками, а також конструктором.

При купівлі іграшки важливо дивитися на те, для якого віку вона призначена. На упаковці вказується вікова межа. Якщо дитина маленька, то вона може відкусити дрібну деталь і доведеться звертатися в лікарню. Щоб уникнути проблем варто спочатку дивитися рекомендації виробника. Коли дитина вже ходить в школу, то інтерес в іграшках знову змінюється і вже в пріоритеті будуть всілякі пістолети, автомати, обладунки з мечем та іншою зброєю.

Важливо при покупці іграшок, які стріляють не брати ті, у яких сильний пошкоджуючий ефект. Можна брати пістолети, які стріляють м’якими патронами. Звичайно, шкоди така іграшка заподіяти не зможе, тому можна буде не переживати. Також у шкільному віці з’являється інтерес до велосипеду, гіроскутеру та іншого транспорту. Якщо є матеріальна можливість, то не варто відмовляти синові, так як така іграшка піде йому на користь. Кожна дитина воліє гратися в те, що їй подобається. Якщо є інтерес до футболу, то подаруйте м’яч. Кожна дитина сама визначає, які іграшки її більше цікавлять і батькам варто прислухатися до думки дітей.