Як вибрати іграшку для маленької дитини? Частина 1

Коли в родині з’являється маленька дитина, в будинку стає набагато світліше, тепліше і радісніше.

 

igry-dlya-malenkix-detej1Задоволений малюк – це справжнє щастя для батьків та інших членів сім’ї.

 
Турботливе оточення намагається обдарувати дітей різноманітними іграшками, але досвідчені батьки знають, що далеко не кожна зможе задовольнити потреби та інтерес дитини.

Є помилкова думка, що від вартості товару залежить і ступінь радості дитини, але це далеко не так. І все-таки, які ж іграшки варто купувати маленьким діткам, щоб вони відповідали ступеню її розвитку, допомагали пізнавати світ і дарували море задоволення?

Іграшки для дітей до одного року

Сприйняття новонароджених дітей значно відрізняється від дорослого. Все оточуюче для них – це нескінченний невідомий світ, який необхідно вивчити. Для самих маленьких підійдуть іграшки, за якими можна просто спостерігати: мобілі, різнокольорові підвіски, які можна закріпити над ліжечком або коляскою, а також брязкальця з приємним м’яким звуком. Коли дитині виповниться два-три місяці, вона зможе знайомитися з іграшками тактильно. Трохи пізніше вона навчиться легко брати в руки предмет, який цікавить її. Звичайно, прекрасним варіантам для малюків в такому віці будуть підвіски з різноманітними світловими, звуковими і руховими функціями.

Коли приходить час вчитися перевертатися зі спинки на животик, а також час повзання, улюблені іграшки стають чудовим каталізатором для здійснення даних дій. Дитина, помічаючи яскравий предмет, знаходить непереборну цікавість і всім своїм єством прагне досягти наміченої мети.

 
Дуже важливо, щоб у момент гри з дитиною поруч знаходилася мама або інший дорослий. Адже під коментарі і пояснення батьків пізнавати світ стає ще веселіше.