Як вибрати іграшку для дитини?

При виборі іграшки для дитини необхідно враховувати не тільки її ігрові та розвиваючі властивості, але і якість матеріалу, з якого вона зроблена. Особливу увагу необхідно приділяти іграшкам з пластмаси і гуми. Відомо, що предмети, виготовлені з полімерних матеріалів, можуть виділяти токсичні речовини і завдавати шкоди здоров’ю людини, особливо дітям.

13872829623Як вибрати іграшку для дитини?

 

Основним критерієм у виборі якісної іграшки є фірма — виробник. Великі підприємства намагаються захистити свої товари від підробок і офіційно реєструють свій товарний знак. Реєстрація товарного знака дозволяє захистити свою продукцію від підробок. Тим самим покупець буде впевнений в якості товару, який купує. Таким чином, при виборі іграшки доцільно дотримуватися правила: купувати іграшки відомих виробників.

До речі, на сайті ви можете придбати якісні іграшки для своєї дитини за вигідною ціною.

Наступний етап вибору іграшки — це відповідність її технічних характеристик віку дитини. Зазвичай така інформація вказується на коробці іграшки або на самій іграшці. Що таке вікові обмеження у іграшки? По -перше, іграшка може мати дрібні деталі, що неприпустимо для дітей до 3-х років, так як вони можуть проковтнути дрібні деталі. По — друге, іграшка повинна бути зрозуміла і цікава дитині.

Звичайно ж іграшка повинна не тільки розважати дитину, а й розвивати її розумові здібності, дрібну моторику, уяву. Тому краще за все підібрати дитині таку іграшку, яка буде поєднувати в собі всі перераховані вище якості. Крім того, іграшка повинна бути міцною. А щоб дитина цінувала свою іграшку, подарувати її необхідно, попередньо створивши особливі для цього умови. Наприклад, поставте перед дитиною якусь задачу, а за її рішення пообіцяйте сюрприз, розповівши, що це буде дуже цінний і цікавий подарунок, який дитині дуже сподобається і вона дуже довго і захоплено буде з ним грати.