Як вибрати ідеальну каву?

Кожен з видів кави має свої особливості і унікальні смакові якості.

 

147635205016872652Кава — напій з чудовим і неповторним ароматом, який щоранку дарує заряд бадьорості і допомагає відчути прилив енергії.

 

Сьогодні кава представлена в широкому асортименті: розчинна, гранульований, кава в зернах, мелена і сублімована кава. Кожен з видів кави має свої особливості і унікальні смакові якості.

 

Тим не менш, не залежно від виду кави особливе значення має спосіб приготування кавового напою. Сьогодні найбільш поширеними способами приготування кави є приготування за допомогою турки, кавоварки та кавомашини. Для того щоб максимально розкрити смакові якості кави агрегат для приготування цього смачного напою необхідно утримувати в ідеальній чистоті — турку і кавоварку потрібно регулярно очищати від надлишків кавової гущі тоді як для кавоварки краще використовувати спеціальні таблетки для чищення кавомашини.

Між іншим, на сайті http://klab.net.ua/ ви можете придбати якісну та запашну каву за найкращими цінами.

 

Як правильно вибрати каву?

 

При виборі кави, її смакові якості безпосередньо залежать від якості продукту, чим вища якість кави, тим напій буде смачнішим і ароматнішим. Головною ознакою неякісного продукту є низька ціна, так як хороші сорти кави не можуть мати дуже низьку вартість.

 

У наші дні існує приблизно 200 сортів кави, проте основними є арабіка і робуста. У арабіці міститься менша кількість кофеїну, цей сорт володіє м’яким смаком з невеликою кислинкою. У свою чергу робуста має більш насичений і міцний смак з великим вмістом кофеїну. В ідеальному еспресо в арабіку додають близько 10-15 % робусти, а іноді для більшої міцності – до 30%.

 

Краще купувати обсмажену каву, адже самостійно в домашніх умовах, домогтися оптимальної прожарювання не вийде.

 

Незалежно від виду кави, зберігати її необхідно в герметичній посудині в прохолодному темному місці.

 

Найкращими смаковими якостями, на думку баристів, володіє кава, приготовлена безпосередньо в перші 10 хвилин після її помелу.

 

При купівлі меленої кави, зверніть увагу на помел. Для кави, яку будете готувати в турці, краще вибрати дрібний помел, тоді як для кавоварки, чудово підійде кава великого або середнього помелу.