Як вибрати ідеальний диван?

Диван — прекрасне і зручне місце для сну і відпочинку, для приємного вечірнього чаювання і перегляду хорошого фільму. Що ж потрібно врахувати, вибираючи диван серед усієї доступної різноманітності? Найбільш важливе питання — це основне призначення дивана. Якщо Вам потрібно в першу чергу місце для сну — зверніть увагу на розміри дивана (занадто маленька довжина і ширина можуть доставити дуже багато незручностей, а надто великий диван може просто не поміститися в кімнату). 

5 (1)

Сон на дивані з дуже м’якими подушками може негативно вплинути на стан хребта. Але при цьому дуже жорсткий диван може виявитися надзвичайно незручним. Вибирайте ту ступінь м’якості, до якої Ви звикли. Якщо Ваша квартира не з великих, врахуйте, наскільки легко складається і розкладається диван, чи можете Ви зробити це без сторонньої допомоги. Існують різні механізми трансформації диванів. Найбільш надійними і придатними для щоденної трансформації є дивани з механізмом викочування. Але при цьому висота поверхні для сну буде невеликою, і це може доставляти дискомфорт, особливо в зимовий період.

Зауважимо, що на сайті http://dommino.ua/divany ви можете придбати зручні та стильні дивани за найнижчими цінами!

В асортименті меблевих магазинів можна знайти дивани, які не просто складаються, але і можуть бути переведені в вертикальне положення, звільняючи при цьому майже весь займаний простір. Існують навіть дивани-шафи, створені для максимальної економії місця. Серед всіляких варіантів дизайну і кольору, виберіть той, який приємний Вашому оку і гармонійно поєднується з кольором інших меблів та стін. Варто вибрати немаркий колір, це може бути коричневий, темно-зелений, бордововий, особливо якщо не передбачається додаткового покриття дивана. Варто задуматися про покупку знімних чохлів для нового дивана. Вибирайте чохли, які легко знімати і які не зіпсуються при пранні.

Якщо у вас вдома є домашні тварини, вибирайте оббивку або чохол, який буде легко очистити від шерсті і бруду. Враховуйте також, з якого матеріалу виготовлена основа дивана — від цього залежить довговічність Вашої покупки. Більш якісні матеріали підвищать собівартість і ціну виробу. Але якщо бюджет дозволяє, краще придбати якісну модель відразу.