Як вибрати і з чим носити жіночі штани?

Якщо штани ідеально сидять на фігурі, будь-яка жінка буде відчувати себе справжньою королевою в будь-якому суспільстві. До подібних штанів достатньо одягнути гарний верх, яким може виступати кашемірова водолазка, піджак або блузка з відповідним декором. У такому вбранні будь-яка жінка буде виглядати елегантно і яскраво. Однак для багатьох жінок вибір штанів стає неймовірною проблемою.

Zhenskie-bryuki-dudochki-2017-goda-modnyie-tendentsii1Фасон, який сподобався може абсолютно не підходити до фігури. Тому потрібно знати головні секрети вибору жіночих штанів. Чомусь вважається, що штани із завищеною талією йдуть тільки худорлявим жінкам високого зросту. Однак якщо присутні зайві кілограми на талії, їх можна вдало замаскувати широким поясом, який відмінно підкреслює фігуру, або бічною блискавкою. При цьому подібна модель відмінно йде представницям прекрасної статі будь-якого віку.

Слід з великою обережністю купувати штани, завужені на щиколотках. Вони підходять в дуже рідкісних випадках, і можуть серйозно зіпсувати фігуру. Навіть довгі ноги і підтягнута фігура будуть виглядати з такими штанами  незграбно. Наважуючись купити штани світлого відтінку, наприклад, на літо, краще купувати на один розмір більші. Можна також віддати перевагу універсальній моделі, яка відмінно сидить на будь-яких фігурах — розширені штанини, які збільшуються від рівня стегна. Розташування кишень теж має велике значення. Якщо вони розташовані вертикально до бічного шва, об’єм стегон може візуально збільшитися. Збільшити фігуру можуть і великі задні кишені.