Як вибрати і з чим носити сукню-футляр?

Протягом багатьох років одяг в класичному стилі вважався вибором ділових людей, які проводять більшу частину часу в офісах і на ділових зустрічах. Крім цього, класичні сукні активно застосовували жінки, що працюють в сфері освіти. Проте сьогодні одним з головних модних трендів протягом останніх років вважається сукня-футляр.
osen-zima-futlar-2-600x450

Раніше подібні сукні вважалися занадто суворими, тому їх застосовували в рідкісних випадках. Сьогодні ж в сукнях-футлярах ходять не тільки найвишуканіші модниці, але і відомі леді на червоних доріжках. Крім цього, сукня-футляр є відмінним варіантом одягу для різноманітних урочистостей, побачень та святкових заходів. У тому, що подібні сукні знайшли таку популярність, немає нічого дивного. Жінки завжди намагалися знайти модель сукні, яка підходила б до самих різних випадків, була універсальним варіантом на всі випадки життя.

Зверніть увагу, що купить женское платье недорого ви можете на сайті your-style.org.ua швидко та просто!

При цьому сьогодні в магазинах одягу можна знайти сукні-футляра довжиною до коліна і міні. З їх допомогою можна створити дійсно привабливий і жіночний силует, вдало замаскувати різні недоліки фігури. При виборі сукні потрібно звернути увагу на декілька важливих моментів. По-перше, якщо подібну сукню вибирає жінка з трохи широкуватими стегнами, їй краще віддати перевагу моделі темного кольору із спідницею-олівцем. Але не варто вибирати чорну сукню, краще віддати перевагу насиченій синій, графітовій або коричневій.

По-друге, сукня-футляр є відмінним вибором для жінок, які мають невеликий розмір грудей, оскільки має здатність візуально надавати бюсту пишноти. Посилення ефекту можна досягти шляхом вибору сукні з рюшами або іншими декоративними елементами в області грудей. Довжина сукні теж має велике значення. Короткі моделі можна використовувати тільки для урочистих заходів та вечірок. До них добре підійдуть високі чоботи на невеликих підборах, а також коротенька куртка. Для походів на роботу краще вибрати сукню довжиною до коліна. Її можна поєднувати із взуттям на шпильці, а також піджаками і відповідними аксесуарами.