Як вибрати і з чим носити футболки з принтами?

Одним з головних елементів одягу, що є присутнім в гардеробі практично будь-якої сучасної дівчини є різноманітні варіанти футболок з принтами. При цьому багато хто ставиться до подібного одягу зневажливо, відносячи його до розряду речей для домашнього використання.

7.1Інші ж за допомогою таких футболок намагаються зробити свій образ більш сексуальним, застосовуючи вироби на один або кілька розмірів менший, що теж, звичайно ж є неправильним. У цьому випадку виділяються всі недоліки фігури, такі як складки або, може бути, сильно врізаються бретелі бюстгальтера. Важливо знати, що футболка повинна створювати ефект шикарної недбалості, тому в ідеалі потрібно купувати модель на 0,5 або 1 розмір більшу, щоб підкреслити всі переваги фігури. Але занадто велика футболка з принтом теж стане не дуже хорошим варіантом, так як зробить образ неохайним. Варто відзначити, що на сайті https://futboclub.com.ua/dlya-dvoih/futbolki-3/ ви можете придбати футболки з принтами за прийнятною ціною.

При цьому вибір принта теж має велике значення. Футболки з універсальним принтом, під яким слід розуміти різні геометричні фігури і абстракцію, відмінно підходять представницям прекрасної статі різного віку. Але важливо знати, що використовуючи такі футболки потрібно дуже обережно підбирати низ. Якщо у жінки відзначаються дуже об’ємні стегна, краще з такою футболкою носити джинси або штани прямого крою з вертикальним візерунком (бажано смужкою). Також слід намагатися не купувати футболки, які щедро прикрашені такими принтами, оскільки існує великий ризик зробити образ більш «дешевим».

Ще одним популярним варіантом є футболки з принтом у вигляді написів. Дійсно, невеличкий напис може зробити образ більш цікавим і надати йому певні акценти. Але важливо перед покупкою футболки з якимось невідомим написом іноземною мовою спочатку дізнатися, як цей напис перекладається. Не менш популярні футболки з «милими» принтами у вигляді кішечок, смайликів, солодощів і так далі. Подібні футболки теж можуть стати відмінним варіантом, але використовувати їх потрібно з однотонним низом і аксесуарами, оскільки в іншому випадку образ стане дещо інфантильним.