Як вибрати і купити кошеня?

 

Вибір породи

 

 

Вибір породи кошеняти — це справа смаку, але потрібно пам’ятати, що довгошерстого вихованця потрібно щодня вичісувати, щоб він добре виглядав. Орієнтальні, бурманські або сіамські кошенята можуть бути дуже вимогливі і, крім цього, вони дуже рухливі. Перш ніж купити кошеня, вам потрібно вивчити особливості характеру породу, яку хочете придбати. Вибір породистого кошеняти — справа не з простих. У такій ситуації не можна обмежитися тільки перевіркою здоров’я вихованця. Породисті кошенята дуже дорогі. Як-правильно-вибрати-кошеня

 

 

Вибір статі

 
Часто люди, які хочуть придбати кошеня, задають питання, кого краще вибрати — кішку чи кота? Таке питання не має відповіді, тому як вибір між кішкою і котом — справа особистих уподобань. Зазвичай кішки з десятимісячного віку починають вимагати кота. Якщо ви хочете маленьких кошенят і вам дозволяє час утримувати їх або займатися розведенням, тоді все в порядку. У котів також є деякі недоліки. Досягнувши зрілого віку вони починають мітити в будинку свою територію. Якщо ви все ж не плануєте займатися племінним розведенням, то для вас є вихід — це стерилізація і кастрація. Каструвати кота безпечніше для здоров’я вихованця, ніж стерилізувати кішку.

Вибираємо вік кошеня

Кошеня краще відняти від кішки у віці трьох місяців. Головне, не раніше двох місяців, так як в такому віці вони вчаться самостійно їсти, привчаються до туалету та іншого. Крім того, у всіх маленьких тварин дуже ослаблений імунітет.

 
Де купувати кошеня?

 
Існує кілька варіантів, де можна придбати тварину. За оголошенням, на ринку, через клуб або на виставці. На ринку краще, звичайно, вихованця не купувати, так як ці кошенята не проходять ветеринарної експертизи і є ймовірність, що так ви купите хвору тварину. Можна купити кошеня по оголошенню в інтернеті або в газеті. Але, в такому разі, потрібно дізнатися чи  є заводчик членом клубу. Потім можна зателефонувати в цей клуб і отримати всі відомості про цього заводчика, про його репутацію, про умови утримання в розпліднику. Ще ви можете взяти малюка через клуб. Це один з кращих варіантів. Там ви отримаєте всі рекомендації про догляд, годування, племінне розведення кішок. Можна купити кошеня на виставці. Тоді ви будете впевнені у здоров’ї чотириногого друга, так як на виставках є ветеринарний контроль, без нього тварин туди не допускають. Якого б вихованця ви не завели, ви повинні завжди пам’ятати, що це — не іграшка і вимагає від вас уваги і сил.