Як вибрати і де купити модульні картини?

Модульні картини користуються все більшою увагою. Це практично безпрограшний варіант подарунка і чудове придбання для себе. Також популярні модульні картини додали нового звучання багатьом інтер’єрам.

modulnye_kartiny_25Чим же відрізняються модульні картини від звичайних? Звичайне полотно складається з одного фрагмента, а модульні — з декількох: від двох і більше, причому фрагменти не вкладаються в рами. Елементи можуть бути однаковими або бути різними за формою і розміром.

Фрагменти можуть розташовуватися як в одну лінію (по горизонталі або вертикалі), так і бути розташовані на різних рівнях.

Сюжетом для полотна може бути будь-який мотив: від натюрморту і квітів до пейзажів і портретів.

Як би не були розташовані фрагменти полотна, що б не було на них зображено — модульные картины будуть виглядати ефектно, якщо підбирати тему, кількість і розташування фрагментів, орієнтуючись на деякі правила. Наприклад, модульні картини, підібрані за правилами, прикрашають не тільки квартири та будинки, але і багато кафе, театральні холи, офіси та інші приміщення.

Три основних правила вибору

Модульні картини такі популярні, тому що виглядають в інтер’єрі дуже ефектно. Але щоб досягти бажаного результату, потрібно знати хоча б основні правила вибору, давайте їх розглянемо, отже:

1. Сюжет

В ідеалі сюжет полотна повинен подобатися всім, хто проводить в приміщенні час, також добре, якщо зображення дарує позитивні емоції.

2. Колір

Від вибору колірної гами залежить як будуть виглядати модульні зображення, тому колірну гаму вибирають орієнтуючись на навколишній інтер’єр: загальний тон полотна на кілька тонів повинен бути світліший або темніший ніж колір стіни, на якій розміщена картина. Якщо ви купите модульну картину, тон якої схожий на колір стін, то картина «загубиться» та «зіллється» зі стіною.

Можна підібрати тон зображення, що гармонує з кольором меблів, але тоді зображення не стане яскравим акцентом.

Багато модульних картин купляють, щоб вони стали в інтер’єрі яскравим акцентом та посіли чільне місце. З цією метою потрібно підбирати зображення яскраві, контрастні тону інтер’єру.

3. Гармонія

Всі модульні картини є самодостатній елемент декору. Але при бажанні можна додати інші декоративні штрихи, відповідні темі картини: наприклад додати вазочки, статуетки, текстильні елементи з тематичними орнаментами.

Можна замовити друк полотен в друкарні або купити вже готовий виріб, але більш зручно замовляти модульні картини у спеціалізованому інтернет-магазині.

Справа в тому, що модульні картини у спеціалізованому інтернет-магазині можна підібрати на будь-яку тему, при цьому вихідні файли із зображеннями повністю відповідають всім вимогам для якісного друку. До того ж модульні картини у спеціалізованому інтернет-магазині можна замовляти не тільки за готовими ескізами, але також і за своїми фотографіями.

Отже, зручніше вибирати і купувати модульні картини у спеціалізованому інтернет-магазині у порівнянні зі звичайними галереями готових робіт, адже тут більший вибір сюжетів і більш низькі ціни при хорошій якості.