Як вибрати гранітний пам’ятник на могилу

Іноді навіть вибір гранітного пам’ятника може викликати деякі проблеми. Потрібно враховувати ряд аспектів, які так чи інакше будуть залежні один від одного. Далі ми напишемо про найважливіші з них.

Вибір кладовища

Пам’ятник з натурального граніту — це витвір мистецтва, яке має розташовуватися на правильному кладовищі. Якщо, наприклад, кладовище досить старе і за ним ведеться поганий догляд, то в такому випадку граніт може постраждати в найближчі роки. З’являться руйнування і ряд інших проблем, що тягнуть за собою лише розчарування.

Вартість

Вибираючи пам’ятник з граніту, потрібно враховувати його вартість. Наприклад, якщо граніт буде одного кольору, то ціна буде нижче, ніж граніт з поєднанням різних кольорів. До того ж, пам’ятник потрібно вибирати таким, щоб на ньому можна було нанести портрет і інформаційні записи. Дизайн також має вагоме місце.

Пам’ятник зі штучного граніту, наприклад, буде коштувати менше, але і якість його буде нижче. Однак матеріал все так само гарний, витримує температурні зміни, виглядає привабливо. Тому, відштовхуватися потрібно тільки від вашого бюджету. Щоб замовити памятник — переходьте за посиланням.

Якість

Далі слід поговорити про якість. Якщо ви ставите питанням, як вибрати якісний гранітний пам’ятник на могилу, то потрібно розуміти, що між штучним і натуральним варіантами є різниця.

Дорожчий, натуральний, буде виглядати привабливіше. Штучний же пам’ятник матиме ціну нижче, але при цьому не поступиться в своїх можливостях натуральному варіанту.

У світі є давня традиція — ховати поруч подружжя, інших членів сім’ї. До того ж зараз такі поховання часто використовуються і в зв’язку з проблемою відсутності місць на кладовищах великих міст. На таких ділянках нерідко можна зустріти встановлені пам’ятники на могилу для двох.

Подвійні пам’ятники дозволяють красиво і гармонійно оформити могилу. Також вони несуть глибоке смислове навантаження, символізуючи вірність і любов покійних не тільки за життя, але і після смерті.

Декоративними елементами для подвійних пам’ятників можуть бути:

  • барельєфи і скульптури, монументи авторської роботи;
  • вигравірувані фотографії покійних;
  • епітафії;
  • траурні букети;
  • хрести;
  • дати народження і смерті;
  • інші зображення.

Можливо умовний поділ подвійного пам’ятника об’ємним декоративним елементом.

Ознайомтеся з представленими на сайті фото і виберіть влаштовує вас за вартістю, дизайну і матеріалу виконання модель. Також ви можете замовити ексклюзивний варіант за власним ескізом або розробленим нашими фахівцями дизайн-макету.