Як вибрати головний убір для пляжу?

Напередодні літньої відпустки саме час пройтися по магазинах і вибрати все необхідне для поїздки до моря. Купальник, босоніжки, модну пляжну сумку — список покупок залежить від багатьох факторів. Якщо ж ходити по магазинах ви не любите, то саме час побродити по інтернет-сайтам в пошуках модних новинок сезону. Під час шопінгу ніяк не можна забувати про такий важливо аксесуар, як пляжний головний убір. Без нього ви ризикуєте отримати сонячний удар, завдати шкоду волоссю, шкірі обличчя і навіть зору. А перед вчиненням такої необхідної покупки вам можуть знадобитися наші рекомендації. Зараз вибір пляжних головних уборів настільки великий, що ви легко зможете підібрати для себе відповідний за якістю, дизайном і ціною, ми лише нагадаємо вам, на що варто звернути увагу.

Перш за все, на матеріал, з якого виготовлений ​​капелюх, панама або кепка. Для літнього відпочинку однозначно краще всього вибирати головні убори, виготовлені з натуральних матеріалів. До таких можна віднести льон, бавовна, солома та інші. Врахуйте, що на пляжі ваш аксесуар цілком може намокнути, так що вибирайте головний убір з матеріалу, якому не зашкодить вода.

chlyapi4

Далі звертаємо увагу на барвники, які подарували головного убору колір. Виробники дешевих виробів на фарбах зазвичай економлять, так що є ризик, що на сонці і у вологому середовищі такий капелюх або панама вигорить, втратить яскравість або, що ще гірше, забарвить своїм кольором вашу шкіру обличчя. Ось тому варто вибирати головні убори, виготовлені надійними виробниками. Знайти їх можна в офіційних інтернет-магазинах.

Підбираючи головний убір, не забувайте про особливості вашого обличчя. Тут діють правила, загальні для всіх подібних аксесуарів — власницям круглої форми обличчя не варто вибирати капелюхи, що закривають чоло; при витягнутому овалі не підійдуть занадто обтягуючіголовні убори; при квадратній формі обличчя не вибирають головні убори з масивним декором і т.д. Взагалі, тут немає ніяких відмінностей у виборі даного аксесуара для будь-якої іншої пори року.

Переконайтеся, що обраний вами головний убір поєднується з вашим загальним стилем. Тобто якщо ви дама активна та спортивна, то велика капелюх в стилі ретро вам ні до чого. Обов’язково приміряйте з капелюхом або панамою ваші сонцезахисні окуляри, переконайтеся, що ці два аксесуари добре один з одним поєднуються.

Також зверніть увагу, щоб з тих чи іншим головним убором вам було комфортно займатися звичними справами. Для гри в пляжний волейбол підійде стильна кепочка, яка надійно сидить на голові і не злітає при активних діях, а для спокійного прийняття сонячних ванн, лежачи в шезлонгу, можна вибрати розкішний крислатий капелюх з соломки.