Як вибрати гінеколога?

Одним з головних лікарів, яких регулярно повинна відвідувати кожна жінка, починаючи з раннього віку, є гінеколог. Даного лікаря слід відвідувати не рідше, ніж 1 раз в півроку для профілактичного огляду, а при наявності гінекологічних захворювань відвідування за рекомендаціями лікаря. Також гінекологи спостерігають вагітність у жінок, акушери-гінекологи приймають пологи. Слід ретельно підійти до вибору гінеколога, щоб лікар був не тільки професійним фахівцем, але, і щоб на прийомі можна було себе комфортно почувати.

2697447Основні критерії при виборі гінеколога

Лікарів гінекологів достатня кількість, тому кожна дівчина знайде відповідного фахівця. Знайти хорошого фахівця ви зможете на сайті mcs.kiev.ua вже зараз. На що слід спиратися при виборі лікаря даної спеціалізації:

 

  • Професіоналізм. Це головний критерій при виборі будь-якого лікаря. Слід звертати увагу на досвід роботи, компетентність та інші якості, що показують професіоналізм фахівця. Також можна почитати відгуки про лікарів, але варто пам’ятати, що у кожного думка може бути різною.
  • Індивідуальний підхід до пацієнта. Гінеколог один з тих лікарів, яким необхідно розповідати абсолютно всі деталі, скарги, інтимні подробиці. Тому важливо, щоб лікар знайшов індивідуальний підхід до пацієнта, приділяв достатньо часу на консультації. Також хорошим варіантом стане забезпечення взаємодії з лікарем (телефонної) для надання консультацій.
  • Наявність сучасного обладнання. Досить зручно, коли в кабінеті лікаря є і спеціалізоване обладнання для діагностики та огляду.

У яку клініку звернутися?

Гінекологи працюють як в приватних, так і в державних клініках. У яку саме звернутися кожен пацієнт вибирає індивідуально, враховуючи свої переваги і можливості.

У приватних клініках перевагами є те, що є сучасне обладнання для діагностики. Обстеження на спеціалізованому обладнанні і осмотр у гинеколога можна виконати в одній приватній клініці. Державні клініки не всі забезпечені необхідним обладнанням.

Також платні клініки мають зручний графік прийому лікарів, прийом пацієнтів за попереднім записом, отже, відсутні черги.

Перевагою державних клінік є надання безкоштовних послуг. Але, з огляду на надання спектра послуг в приватних клініках і їх переваги, то ціни цілком доступні.