Як вибрати гантелі?

Кожен любитель спорту повинен мати відповідний для тренувань інвентар. Це можуть бути гирі, штанги, гантелі і багато іншого. Сьогодні купити гантелі та інші товари для спорту можна в магазинах спортивних товарів або замовивши по інтернету. Для того, щоб не помилитися у виборі відповідних товарів слід знати деякі правила. Наприклад, гантелю можна купити цілком або зібравши її самостійно. Вибираючи гантелю, важливо розуміти для якого виду тренувань вона буде використовуватися і якою вагою вона повинна володіти. Сама гантеля складається з дисків і грифа, втім, як і штанга. Критерії, за якими вибираються  диски для гантелі, діляться на 3 групи: вага, зручність і зовнішній вигляд.

c8d1f7b572ed06568946f73f3ccad215

Важити гантельні диски можуть від 500 г до, як правило, 7,5-10 кг. Для кожної гантелі краще мати кілька дисків різних розмірів, що дозволить вам змінювати загальну вагу гантелі з точністю до 0,5 кг.

Наступний критерій має на увазі зовнішнє оформлення дисків для гантелі. Диски можуть бути просто металевими, а можуть бути обтягнуті гумою і мати особливу форму для зручності під час перенесення. Які здаються більш зручним — вибирати вам.

Зверніть увагу, що на сайті http://drovosekk.ru/catalog/komplektuyushhie ви можете придбати всі необхідні комплектуючі для гантелей за вигідними цінами.

Що стосується зовнішнього вигляду дисків для гантелі, то тут все залежить від виробника. Вони можуть бути виконані в різних кольорах, мати хромовані обода або гумові вставки. Крім різниці в естетичному вигляді, такого роду залучення уваги покупця іноді виявляється навіть корисним. Наприклад, гумові вставки на дисках для гантель дозволяють їм не ковзати в руках і так далі.

Говорячи про грифи для гантелей, варто сказати, що тут все теж залежить виключно від виробника. Вони можуть бути кольорові, обгорнуті спеціальним матеріалом для того, щоб гриф не ковзав в руках, а також можуть мати особливу форму для зручності при триманні в руці.

Багато, напевно поставлять запитання про те, чому необхідно віддати перевагу саме вініловим моделям гантелей, незважаючи на те, що існує величезна кількість гантелей, виконаних з іншого матеріалу.

Перевага вінілових гантелей полягає в тому, що вони вже давно зуміли довести те, наскільки вони універсальні під час заняття спортом. Вони необхідні для здійснення кругових тренувань. Також вінілові гантелі ідеально підійдуть тим людям, які люблять займатися в домашніх умовах. Найчастіше подібні гантелі використовують жінки під час здійснення занять фітнесом або шейпінгом. Чоловіки ж також можуть скористатися подібним предметом для обтяження.

Основна позитивна якість вінілових гантелей полягає в тому, що вони не ковзають, а комфортно і надійно тримаються в руках. Якщо ж ви, використовуючи штангу і тренажер, зможете сприяти ефективному розвитку м’язової системи, то завдяки вправам з вініловими гантелями ви зможете надати своїм м’язам особливу рельєфність, і вони будуть виглядати ідеально.