Як вибрати футболку для дитини?

Гардероб малюка повинен бути таким же різноманітним, як і гардероб дорослої людини. В обов’язковому порядку там повинні бути футболки. Цей елемент одягу дуже практичний. Футболку можна носити як на вулиці, так і вдома. Тільки як її вибрати правильно?

Девушки-Футболка-2017-хлопок-шорты-футболки-детей-детское-детские-футболки-одежда-cut-принцесса-белый-розовый-желтыйВважається, що якісна футболка повинна бути зшита з 100% бавовни. Допускається лише незначне включення синтетики в склад тканини. Правда таких добавок в ідеалі має бути не більше ніж 40%. Цей елемент одягу можна надягати на голе тіло. А значить, варто більше уваги приділити фактурі тканини. Якісна річ завжди приємна на дотик.

Фасон футболки вибирається так, щоб виріб не сковував рухів малюка. Дитина має гратися в ігри, бігати, стрибати і не відчувати ніякого дискомфорту від носіння футболки. Можна купити футболку трохи більшого розміру. Далі потрібно неодмінно звернути увагу на обробку швів футболки. Якщо вона виконана погано, то шов може в підсумку натерти ніжну шкіру малюка. Також цілком ймовірно футболка швидко втратить свою форму. По коміру зазвичай пришивається фіксуюча смужка. Вона потрібна, щоб комір не розтягнувся.

Зовнішній вигляд футболки також важливий. Не варто вибирати світлі речі для малюків, адже такий одяг буде швидко забруднюватися. А взагалі покупку варто робити разом з дитиною, щоб виховувати в ній самостійність.