Як вибрати фурнітуру для одягу?

Сьогодні багато хто займається індивідуальним пошиттям одягу. Іноді це прибуткове заняття переростає в ще більш прибутковий бізнес. І у звичайних кравчинь, які шиють вироби на замовлення, і у підприємців (особливо, початківців), виникає ряд питань, щодо того, яка швейна фурнітура підходить для тієї чи іншої моделі одягу. Відповісти на них не так просто, як здається. Доказом тому є товари, представлені в магазинах і на ринках країни. Здавалося б: і тканина якісна, і шви ідеальні, а весь вигляд псує одна незначна деталь. До слова, все це говорить про те, що в пошивній справі не буває дрібниць.

2385129Швейна фурнітура в магазинах і Інтернеті представлена в такому широкому асортименті, що легко розгубитися. Іноді такі речі від іменитих брендів стають приводом для розчарувань. Отже, якщо ви є підприємцем, і збираєтеся робити оптові замовлення, не поспішайте укладати договір про співпрацю з виробником або постачальником. Для початку переконайтесь в тому, що фурнітура відрізняється якістю і має презентабельний зовнішній вигляд. Замовте кілька варіантів таких виробів на пробу.

Варто зазначити, що Текстиль Плаза для одежды пропонує величезний асортимент фурнітури.

Досвідчені майстри знають: будь-який виріб має бути гармонійним. У ньому повинні поєднуватися тканина, її колір, крій. Не завжди вибір матерії для тієї чи іншої моделі виявляється вдалим. Складність складають ще й дрібні деталі. Фурнітуру під замовлення можна отримати відповідну тільки в тому випадку, якщо постачальник добре розуміє ваші потреби. Тобто, ви перебуваєте з ним на одній хвилі.

Найчастіше два абсолютно однакових вироби виглядають по-різному навіть із зовні схожою фурнітурою. Щоб ваш проект не був зіпсований, віддавайте перевагу тільки перевіреним постачальникам. Знайти їх можна у Всесвітній павутині. Перед тим, як замовити швейну фурнітуру, переконайтеся, що компанія-постачальник працює з багатьма відомими виробниками, і тому не надішле вам неліквід. Зайдіть на форуми, прочитайте відгуки, розпитайте своїх колег з приводу того, з якими постачальниками працюють вони. І тільки потім приймайте рішення.

У виборі фурнітури багато що залежить від смаку самого майстра. Так, справжній професіонал не буде пришивати на легку літню блузку важкі ґудзики з логотипом. Також, він не стане замовляти дрібні гудзики з логотипом для зимового пальто.

З недавніх пір в моду увійшли сукні та спідниці з блискавкою назовні. Для таких моделей не підійдуть варіанти, які призначені для вшивання всередину. Вибір таких блискавок у відомих постачальників досить широкий. Знайти можна вироби різної довжини, забарвлення, конфігурацій, прикрашені камінчиками та іншими елементами декору. Важливо, щоб ці самі камінці не виглядали дешево. В такому випадку зовнішній вигляд виробу буде зіпсовано.

Якщо ви хочете, щоб ваші вироби були впізнавані, то виробляйте свій власний почерк шиття. У цьому вам також допоможе фурнітура. Тільки не копіюйте елементи та інші деталі з інших брендів. Придумайте щось своє. Це допоможе вам привернути увагу клієнтів і покупців.

Тим, хто вже домігся певних успіхів в пошивному бізнесі, рекомендується замовити ґудзики з логотипом. Вони стануть не тільки окрасою виробів, вашим відмітним знаком, а й рекламним носієм. Важливо, щоб такі ґудзики вдало поєднувалися з іншими елементами декору. Тільки в такому випадку ви створите такий виріб, який покупець неодмінно захоче придбати.