Як вибрати форму для випічки?

Для успішної і пишної випічки необхідні не тільки вміння, майстерність і бажання, а також вибір правильного посуду. Від того, наскільки вдало обрана форма залежить краса страви. Знайти потрібну форму сьогодні не складе труднощів. Широкий асортимент матеріалів і забарвлень надасть домогосподарці можливість вибору саме тієї форми, яка найбільш гармонійно впишеться в загальний дизайн кухні. 

1463052774_silikonovye-formy-dla-vypechkiВажливі правила вибору

Для правильного вибору форми для випічки бажано вивчити детально технологічний процес приготування страви. Це необхідно для того, щоб не помилитися з вибором форми і матеріалом форми. Основними технологічними показниками, на які варто звернути увагу, є:

• час приготування страви;
• необхідна для приготування температура.

Виходячи з цих показників, можна визначитися з матеріалом, з якого виготовлена форма. Він може бути різноманітним. А придбати разъемные формы для выпечки ви можете на сайті galatort.com.ua.

Форми з чавуну

Цей посуд здавна вважався вічним, оскільки він не деформується і володіє відмінними антипригарними властивостями. Нагрівання форм даного виду відбувається рівномірно. Недоліком даного посуду є його вага. Чавунний посуд досить важкий і однією рукою підняти його буде проблематично.

Алюмінієві форми

Вони осить легкі. Вага форми не відчувається в руці, навіть при наявності в ній випічки. При придбанні форми слід звернути увагу на товщину днища.

Сталеві форми

Сталеві форми зручні для випікання кексів і бісквітів. Форми зі сталі дуже практичні в господарстві.

Керамічні форми

Такі форми найшли своє застосування в приготуванні суфле і пудингів. Негативним моментом керамічних форм є її непристосованість до температурних перепадів. При приготуванні випічки не забувайте форму з тістом ставити в холодну піч. Позитивні якості керамічних форм відображені в їх зовнішньому вигляді. Краса керамічного посуд вражає. Страву в такій формі не соромно піднести до будь-якого столу.

Скляні форми

Володіє аналогічними якостями. Виглядає естетично і добре зберігає тепло. Завдяки прозорим стінкам домогосподарки можуть визначати ступінь готовності страви.

Силіконові форми

Дуже зручні, сучасні форми. Останнім часом набули неабиякої популярності. Завдяки своїй м’якості, випічка з таких форм дуже легко дістається. Негативним моментом, є те, що при занадто високих температурах вони можуть втрачати свою початкову форму.

При виборі посуду для випічки приділяйте увагу не тільки матеріалу, але і формі. Наприклад, для тортів практичніше користуватися форми, у яких знімається дно і стінки. Для випікання кексів — маленькі з ажурними краями. Іноді домогосподарки обирають форми у вигляді сердечок. Вибір форми залежить від заходу, для якого ви готуєте випічку.