Як вибрати форму бороди відповідно до форми обличчя?

Ви прийняли рішення доповнити свій образ модною борідкою. І тепер перед вами стоїть питання — яку бороду собі вибрати? При підборі цього модного атрибута справжніх чоловіків, вам доведеться врахувати безліч чинників. Таких як: колір волосся бороди, ваш зріст, форма обличчя.

Важливо й те, як росте волосся на обличчі. Борода може рости нерівномірно і тоді вам доведеться працювати з волоссям, яке є в наявності.

Основні правила, як вибрати чоловікові бороду

Якщо ви власник світлої щетини, то вам підійде практично будь-яка борода. Для темноволосих представників сильної статі не рекомендується відрощувати і носити об’ємні бороди.

Важливий і ріст. Так чоловіки з високим ростом можуть собі дозволити і довгу бороду, з маленьким же, краще обмежитися щетиною або акуратною борідкою. Далі ми більш детально розглянемо, як вибрати форму бороди за типом обличчя. Правильно підібрана борода допоможе підкреслити переваги і згладити недоліки.

Яку бороду вибрати круглолицим чоловікам?

krugloe

Круглолицим чоловікам необхідно за допомогою бороди візуально витягнути обличчя. Для цього необхідно відростити довгу, трикутну борідку. Наприклад, прекрасно буде виглядати еспаньйолка, цапина борідка, «Ван Дей» і якір. Уникати власникам круглого обличчя потрібно пишних бакенбардів і повної бороди.

Яку форму бороди вибрати власникам квадратного обличчя?

kvadrat

З таким типом обличчя перевагу потрібно віддавати коротким типам бороди. Наприклад — тижнева щетина, еспаньйолка, невелика шкіперська борідка. Правильно підібравши бороду, ви зможете візуально округлити риси обличчя і зробити їх більш згладженими.

Як вибрати бороду чоловікам з трикутним обличчям?

treugolnoe

Для зорового розширення нижньої частини обличчя власникам трикутного обличчя найкраще підійдуть такі типи бороди: бальбо, голлівудська борода і повна класична борода. Варто також розглянути варіант іспанської борідки. При виборі з цих варіантів потрібно враховувати колір волосся і рівномірність зростання щетини.

Як вибрати бороду чоловікам з овальним обличчям?

ovalnoe

Щасливим володарям овального обличчя підійде практично будь-яка форма бороди. Тут уже орієнтиром можуть бути ваші уподобання і тип та колір рослинності на обличчі. Чоловікам з овальним обличчям не гріх і поекспериментувати — почавши з повної бороди і поступово перейти на шкіперську або еспаньйолку.

Ми розглянули основні правила, як вибрати форму бороди. Однак вибір залишається за вами, не бійтеся експериментувати, і ви обов’язково знайдете свій неповторний стиль.

До вашого перегляду відео, в якому барбери відповідають на це складне питання.