Як вибрати фітнес-клуб?

Ви прийняли серйозне рішення — відвідувати фітнес-клуб або спортзал і придбати абонемент. Проте вибрати, дійсно, хороший клуб, де регулярні заняття будуть відображатися на Вас тільки позитивно, не так вже й просто, як може здатися з першого разу.

8eb5d381b21279d6648b389ea512012b-flip (1)Перед тим як зробити для себе вибір хорошого спортивного клубу, навчіться відрізняти хороший центр від посереднього.
Зробивши стильний і красивий дизайн інтер’єру і рекламу, багато власників спортивних залів вміють клієнтам розписати неіснуючі переваги клубу. Ясна річ, що кожен хоче займатися в красиво облаштованому залі з хорошим ремонтом.

Вибираючи спортивний клуб, зробіть первинне відвідування саме на ту годину, на котру Ви плануєте ходити весь час. Адже ніхто не хоче займатися спортом серед натовпу людей, і в очікуванні бігової доріжки або кожного тренажера. Та й штовхатися в роздягальні і в душових, радості не принесе, а тільки зіпсує настрій від таких тренувань.

Наприклад, Ви можете відвідати для знайомства клуб в робочий час або у вихідний день, де побачите напівпорожні зали для тренувань з вільними тренажерами і біговими доріжками. А в дійсності, наплив відвідувачів спортзалу — з 18 години і до 22 в будній день.

Поспілкувавшись з менеджером клубу, запитайте про пробне відвідування. Таку можливість надають більшість центрів потенційним клієнтам. Знову ж таки, якщо Вам дозволили безкоштовне первинне відвідування клубу, виберіть годину, на котру Ви плануєте ходити весь час. Прийшовши перший раз на заняття, постарайтеся не пропустити різні дрібниці. Взявши з собою тренувальний одяг, позаймайтеся на всіх можливих тренажерах. Тільки так Ви зможете зважити всі «за» і «проти».

Не поспішайте купувати абонемент. Зверніть увагу на освітленість залу, на вентиляцію, на розміри. Якщо просто оглядати зал, відразу не помітиш проблем з вентиляцією. А визначити це можна тільки на тренуваннях. Відвідуючи зал перший раз, зніміть верхній одяг і довіртеся відчуттям. Повітря має бути трохи прохолодним і свіжим. Адже займатися в задусі не тільки важко, а й шкідливо для здоров’я.

Якщо Ви вибрали спортивний центр з басейном, обов’язково ознайомтеся з ним. У басейні повинно бути не менше шести доріжок. У великому басейні, щоб вентиляція була якісною, роблять великі стелі.

Велику роль у спортивних залах має і оснащення. Добре буде, якщо крім достатньої кількості тренажерів, буде кілька спортивних залів.