Як вибрати фітнес-гумки?

Зараз стало дуже популярно використовувати на тренуваннях фітнес-гумки. А як же правильно вибирати фітнес-гумки і які вони бувають?

1114794206_w640_h640_rezinki-dlya-fitnesaВибираємо фітнес-гумку

Щоб придбати якісний інвентар для занять спортом, выбираем резинки для фитнеса в інтернет-магазині, у відділі спорттоварів. Вибираючи гумки для фітнесу, потрібно звертати увагу на те, наскільки вони еластичні. Після того як ви розтягнете стрічку вона повинна повернутися у вихідну форму. Вибирати також слід щільну фітнес-гумку, щоб вона прослужила вам довше. Гумки для фітнесу повинні мати неслизьку поверхню, таке пристосування для спорту не буде доставляти дискомфорт під час виконання вправ.

Які бувають фітнес-гумки?

Можна придбати за цим посиланням https://www.forbox.com.ua/fitnes/espandery/rezinka-dlja-fitnesa/ набір гумок різної щільності, або один підходящий екземпляр. Відрізняються дані пристосування для спорту за кольором, залежно від кольору гумки вона може мати сильну або слабку жорсткість і різні рівні опору. Жорсткі експандери мають червоний і чорний кольори, а більш м’які — синій, зелений або жовтий. Також подібні експандери відрізняються розмірами: діаметром і шириною. Гумки ширші можуть давати велике навантаження при заняттях спортом. А в залежності від того якого діаметру гумка можна робити ту чи іншу кількість вправ застосовуючи її.

Фітнес-гумка має свої плюси:

 

  • Допомагає підвищувати пружність м’язів;
  • Мінімізує ризик розтягувань і травм;
  • Знижує навантаження на кістки і суглоби;
  • Допомагає виконувати вправи без навантаження на хребет;
  • Можна використовувати в заняттях пілатесом, йогою, при аеробних навантаженнях і для силових тренувань;
  • Порівняно недорога вартість;
  • Маленький розмір і вага дозволять брати гумку з собою — на прогулянку або в подорож;
  • Гумки допомагають розвивати координацію рухів.

Правила використання гумки

Фітнес з гумками в домашніх умовах абсолютно безпечний. Але, застосовуючи гумку для занять спортом, дотримуйтеся деяких правил. Перед початком тренування потрібно виконати розминку. Перші вправи робіть з м’якими гумками, а потім вже плавно переходьте на жорсткі. Займатися потрібно завжди в спортивному взутті. Заняття потрібно проводити без різких рухів, плавно. Для нижньої частини тіла потрібно застосовувати жорсткі гумки, а для верхньої частини тіла використовуйте м’які гумки.

Вправа на трицепс

Наведемо як приклад одну з вправ з гумкою для фітнесу. Вона відмінно прокачує м’язи рук, допомагає розвинути м’язи і підтягнути шкіру. Встаньте прямо, ноги поставте трохи ширше плечей. Візьміть гумку і натягніть, піднімаючи руки вгору. Потім потрібно потягнути лівий лікоть вниз до талії, зробити вдих і повернутися у вихідну позицію. Все те ж саме виконайте з правою рукою.

«Гойдалки»

Ця вправа допомагає опрацьовувати м’язи плечей, рук, грудей, прокачує прес. Ляжте на підлогу обличчям вниз. Візьміть гумку і заведіть її за спину, розведіть долоні в сторону, натягуючи гумку. На видиху відірвіть корпус від підлоги, потягніться вперед, а руки ще більше розведіть в сторони, максимально натягуючи гумку.