Як вибрати епілятор?

У гонитві за красивим виглядом жінки готові на багато, навіть на болючі експерименти над своїм тілом. Одна з таких процедур — видалення волосків в місцях, де вони небажані. Крім гоління і епіляції воском, існує зручний спосіб усунення волосся: користування епілятором. 

vybiraem-epilyator-pravilno-foto-07Щоб отримати бажаний результат, не травмуючи шкіру, до вибору епілятора треба поставитися серйозно. Основні параметри для вибору цього приладу:

• виробник;

• тип епілятора;

• вид живлення;

• ступінь хворобливості;

• наявність додаткових насадок.

Фірма виробник

За безпеку своєї продукції відповідають лише відомі марки. На покупці епілятора не варто економити, інакше придбання розчарує покупця. Невідповідний пристрій буде припадати пилом на поличці.

Типи епіляторів

Прилади такого призначення бувають пінцетними і дисковими, основна відмінність між ними стосується принципу роботи. У пінцетних епіляторів є маленькі пінцети, розміщені в шаховому порядку. При обертанні головки епілятора міні-пінцети розкриваються, затискають волоски і висмикують їх. Процедура не дуже болюча, епіляція виходить досить ретельною. В дискових пристроях подібну функцію виконують диски: при обертанні вони теж хапають і виривають волоски, але процес більш болючий в порівнянні з пінцетними аналогами, хоча часу на процедуру необхідно менше.

Вид живлення

Прилади для епіляції діляться на акумуляторні і такі, що працюють від мережі. Користуватися мережевим варіантом можна лише при наявності розетки. У свою чергу, епілятор на акумуляторі можна брати з собою в поїздку, працювати він здатний всюди.

Додаткові насадки

У дорогих моделей є в комплекті насадки. Наприклад, насадка для усунення волосся в чутливих місцях, або додатковий пристрій для відлущування, який запобігає вростанню волосків в шкіру. Іноді епілятор забезпечується тримерами для зрізання волосся на потрібній висоті.

З урахуванням усього вищесказаного, вибирати прилад для епіляції слід в залежності від способу життя, порогу больової чутливості і фінансових можливостей.