Як вибрати електросамокат: поради

Завдяки самокату з електромотором тепер не потрібно застосовувати фізичні зусилля для подолання значних відстаней: досить поштовху ногою і поїхали! Явними перевагами цього транспорту є простота в управлінні, екологічність і безшумність. Наявність різних моделей робить його придатним для всіх категорій населення: від дітей до літніх людей, для прогулянок або катання по місту, поїздок на роботу, навчання. Вибір такого непростого виду електротранспорту, як електросамокат, повинен враховувати багато нюансів.

0Потужність двигуна і швидкість руху

Одним з найважливіших показників, який визначає швидкість, вантажопідйомність і прохідність електросамоката є потужність мотора. Чим вищим є її показник, тим більш потужніший транспортний засіб, але тим вищою є його вартість, вага і габарити. Тому малопотужні електросамокати (з потужністю 90-350 Вт) вибирають в основному для дітей і підлітків, а для дорослих більше підійдуть транспортні засоби з двигуном потужністю 350-500 Вт і вище.

Варто зазначити, що електросамокат inokim купить ви можете у спеціалізованому магазині.

Також при орієнтації на потужність слід звертати особливу увагу на місцевість, де плануються поїздки. Електросамокати з великою потужністю двигуна будуть краще і швидше долати перешкоди і нерівності поверхні.
Середні показники швидкості пересування 25-35 км/год є ідеальними для більшості власників: відчувається комфорт і впевненість в катанні. Електросамокати, які розганяються до 10-12 км/год, найкращим чином підходять для маленьких дітей. Але існують і моделі, які розганяються до 85 км/год, що без відповідної підготовки дуже небезпечно для власника і оточуючих.

Діаметр коліс

Діаметр впливає на маневреність транспорту і комфорт їзди. Великі колеса це зайва вага і габарити електросамоката, а з маленькими складніше долати різного роду перешкоди на дорозі (камінчики, гілки, вибоїни). Оптимальний розмір коліс транспортного засобу 8-10». До того ж слід врахувати бруд і пил з-під коліс електросамоката: невідомо за якої погоди і в яких умовах доведеться їхати. Тому слід вибирати криті колеса з «крилами».

Вага і габарити електросамоката

Транспортний засіб має бути легким, і на це впливає в першу чергу матеріал корпусу. Алюмінієва конструкція істотно легша, ніж сталева, але не така міцна. Запам’ятайте, що для потужних, важких самокатів необхідна посилена підвіска. А при розрядці акумулятора на ньому доведеться їхати, як на звичайному самокаті, так що необхідно намагатися вибирати транспортний засіб вагою 10-20 кг. Це оптимальна вага, яка забезпечує комфорт пересування, його легко можна підняти і занести.

Що забезпечує комфорт?

Крім вищевикладених факторів, на комфорт їзди буде безпосередньо впливати висота керма, яка оптимально повинна знаходитися трохи нижче грудей водія за умови відсутності його регулювання. Дека для ноги повинна мати таку ширину, щоб забезпечувати зручність пересування. Також досвідчені користувачі радять вибирати електросамокати чорного кольору з переднім і заднім підсвічуванням і ланцюговим приводом. Покупку варто здійснювати тільки у спеціальних магазинах.