Як вибрати електросамокат для дитини?

Електросамокати зараз дуже популярні не тільки серед дітей, але і серед дорослих! Батьки самі не проти покататися з вітерцем на забутому транспорті з дитинства в сучасній обробці. Тепер дітки стали більше часу проводити на вулиці та їздити на самокатах, адже це так цікаво!

unnamed (1)Особливістю електросамоката для дітей є  мотор. Він дозволяє рухатися без поштовху ногою. Різні моделі можуть розвивати різні швидкості та їздити певний час. Тому важливо звернути особливу увагу на вибір, адже хороша модель — продуктивне і безпечне проведення часу на вулиці!

Переваги електросамоката

Електросамокат володіє такими плюсами:

 

  • Економія електроенергії в порівнянні з іншим транспортом;
  • Просте навчання і доступність;
  • Дозволяє їздити по тротуару і навіть по дорозі;
  • Незначна вага.

Купівля дитячого електросамоката — це дуже вигідне придбання, а особливо для дитини. Він дозволить більше часу проводити на вулиці, займатися спортом в ігровій формі і розвивати корисні навички.

Дитина навчиться відповідальності, адже їздити на самокаті не так просто. Потрібно стежити за дорогою і рухом на ній, а також звертати увагу на стан транспорту.

Особливості вибору самоката

Спочатку потрібно звернути увагу на вікову категорію, адже є дорослі, а є зовсім дитячі моделі. Вибирайте практичний вагу. Самокат повинен витримувати вагу малюка, а також сам повинен бути досить легким.

Чим потужніший двигун самоката, тим довше він буде їздити і простіше впорається з будь-якими нерівностями на дорозі. Тут економити не потрібно, адже це може вплинути на досвід дитини та її безпеку.

Чим більша ємність акумулятора, тим довше проїде електросамокат на високій потужності. Тут все залежить від можливостей батьків і бажання дитини.

Вибираючи гаджет для дитини, зверніть увагу на популярні моделі. На ринку є безліч дешевих варіантів від невідомих китайських виробників, але вони не можуть гарантувати безпеку малюкові. За відгуками якість моделі дізнатися практично неможливо!

Також надайте дитині вибір дизайну! Колеса можуть бути з підсвічуванням, також і основна платформа. Чим яскравіший транспорт, тим більше він подобається дітям!

Яку модель краще придбати?

Як і говорилося вище, купуйте самокати тільки перевірених фірм. Дивіться відгуки і вибирайте ті моделі, які вже були протестовані іншими. Також можете запитати у інших батьків, які купували дитині електротранспорт. Можливо, ваші діти вже мріють про конкретну модель, яка є у їх друзів.