Як вибрати ексклюзивний подарунок?

Подарувати значимий подарунок у вигляді красивої невеликої речі в якості VIP-сувеніра вважається особливим шиком. Це може бути на вигляд дуже проста річ, можливо, навіть грубо зроблена, але внутрішній вміст та історична цінність предмета роблять її справжнім VIP-сувеніром. Можливо, це буде ручна робота майстра, або ж ця річ була випущена невеликим тиражем, наприклад — старовинні поштові марки, вази ручної роботи та багато іншого. Тобто подарована річ повинна прикрасити якусь колекцію або використовуватися за призначенням.

1Дарувати вип подарки для женщины на день рождения можна навчитися. Речі, які дарують як сувеніри, в будь-якому випадку повинні відповідати висунутим вимогам — бути ексклюзивними. Така штучка повинна нести в собі щось нове та оригінальне, нею може бути знайдений уламок метеорита або оригінальний чорнильний набір XIX століття. Не потрібно забувати, що найкращим подарунком вважаються корисні речі, якими можна буде користуватися в побуті або на роботі. Найкраще купити дорогий подарунок, який буде незабутнім, здатним запасти в душу власника.

Не потрібно думати, що VIP-сувенір повинен бути дуже дорогим подарунком в ціновому плані. Він може бути різним і дарується в залежності від можливостей людини. Наприклад, дитині можна подарувати красиву ляльку ручної роботи, а дорослому чоловікові вудилище з бамбука, або коробку гаванських сигар, все залежить від фантазії і гаманця дарувальника.

Завжди цінується у вигляді VIP-сувеніра антикварна річ або виріб, майстерно зроблений під старовину. Для людей, які захоплюються музикою, цінним подарунком можуть стати старі нотні зошити або записи музикантів. Можна подарувати колекційну пляшку вина або кришталевий столовий набір. Якщо людина, якій дарують подарунок, особливо дорога, або є дуже важливою людиною, тоді дарують ювелірні вироби з дорогоцінних металів, або особливо дорогу річ.

Більшість же людей купують подарунки, виходячи зі своїх можливостей. Полиці сувенірних магазинів зазвичай надають великий вибір подарунків — від виробів зі шкіри, каменю і металу до красивих годинників і офісного приладдя, різного столового і чайного посуду. Підійдуть і маленькі електронні прилади типу красивого флеш-накопичувача або автомобільного таймера, об’ємного настінного панно і яскравого настінного календаря. Головне, щоб людині було приємно дарувати річ від щирого серця.