Як вибрати двоспальний матрац?

Якщо ви купуєте матрац для двох, виберіть той, на якому обом буде зручно спати. Дуже часто при цьому потрібно йти на компроміс, особливо, якщо один з вас дуже любить спати на м’яких матрацах, а другий вважає за краще більш тверді моделі. Якщо прийняти спільне рішення неможливо, завжди можна придбати два односпальні матраци для ліжка. Це рішення також добре працює тоді, коли у пари є суттєва різниця у вазі. Однак, якщо ви вирішите придбати двоспальний матрац, ми підкажемо, на що звернути увагу.

M62631-M80X32-SW (1)Перш за все, перед покупкою двоспального матраца слід задуматися, чи існує між партнерами велика різниця у вазі — велика, тобто 20, 30 і більше кілограмів. Якщо цієї різниці немає, можна придбати будь-який двомісний матрац, який буде відповідати вимогам як однієї, так й іншої людини, а ціна на двоспальні матраци вас приємно здивує. Якщо ж така різниця є, варто розглянути можливість покупки двох окремих матраців для ліжка.

Яким повинен бути матрац для двох людей?

Матрац для двох повинен бути не тільки зручним, але й ефективно придушувати рухи. Що це означає? Завдяки правильно підібраному матрацу людина не буде відчувати занадто сильно рухи іншої людини. Це особливо важливо тоді, коли одна людина лягає пізніше, встає раніше, або просто часто змінює положення протягом всієї ночі.

Матрац для двох людей: яких видів матраців варто уникати?

Уникати слід покупки пружинних моделей матраців. Фахівці не рекомендують їх використовувати в якості матрацу для двох людей. Їх використовують в готелях або в якості двомісних матраців у випадках, коли партнери, які сплять разом важать приблизно однаково. Незважаючи на це, варто пам’ятати, що комфорт та якість сну в даному випадку будуть значно зниженими. Це пов’язано зі специфікою роботи пружин — вони мають так звану пружність. На практиці тиск на одну пружину передається на сусідні пружини, які з’єднуються одна з одною.