Як вибрати дозатор для мила?

Якщо раніше для зберігання мила використовувалася красива і практична мильниця, то з появою рідкого аналога виникла необхідність в такому корисному пристосуванні, як диспенсер. Особливо, якщо мова йде про місця громадського користування. Зручний дозатор, який видає рідке мило порційно, дозволяє підтримувати гігієну на високому рівні, економити витратний матеріал і просто гарно вписується в будь-який сучасний інтер’єр ванної кімнати або туалету. Але оскільки в даний час асортимент диспенсерів досить широкий, то визначитися з вибором не завжди просто. З чого ж почати?

аксессуары для ванной keuco elegance

5 критеріїв вибору диспенсера

З огляду на те, що багато покупців можуть самостійно вибрати модель, відштовхуючись від цінової категорії, способу управління і виду витратної речовини, ми постараємося розглянути критерії, які часто залишаються зовсім непоміченими.

Дизайн

У спробах заощадити бюджет багато хто не звертає увагу на дизайн дозатора. Але навіть такий, здавалося б, незначний аксесуар, потрібно купувати відштовхуючись від єдиного стилістичного оформлення кімнати. Особливо це важливо, якщо ви збираєтеся купити дозатор для громадського закладу.

Спосіб монтажу

Вибираючи дозатор на стену для жидкого мыла, намагайтеся уважно оглянути місця, які призначені для дюбелів. Як показує практика, одного дюбеля, в більшості випадків, буває недостатньо для надійного кріплення. Якщо модель ручна, то вона швидко розхитається в результаті постійного механічного впливу.

Кнопка

Якщо ваш вибір припав на дозатори з ручним керуванням, то варто перевірити кнопку запуску. Врахуйте, що натискні моделі є не найбільш практичними. Багато хто віддає перевагу перевіреним і універсальним варіантам з краником.

Можливість знімання

Як не дивно, але це так само є важливою якістю, оскільки здійснювати заправку диспенсера, найчастіше, зручніше в знятому положення. Крім того, знімна конструкція дозволяє без проблем вимити стінку, на якій він розташований, і, якщо потрібно, усунути люфти.

Виробник

І, звичайно, рекомендується вибирати перевіреного виробника, який дбати про свою репутацію і не випускає браковану продукцію. Обов’язково прочитайте відгуки і перевірте корпус на наявність зовнішніх дефектів, щоб упевнитися в якості дозаторів. Особливо, якщо ви вибрали модель зі знімними картриджами. В цьому випадку, вам доведеться регулярно докуповувати їх у того ж виробника.

Порада: якщо ви хочете заощадити на використовуваних матеріалах, то віддавайте перевагу піні, оскільки таке мило витрачається менше інших.