Як вибрати дорогоцінні прикраси?

На сьогоднішній день дівчата і жінки мають можливість купити сережки абсолютно будь-якої форми, розмірів, з будь-якого дорогоцінного металу. Прикраси, насправді, відіграють дуже важливу роль — вони не менш важливі, ніж макіяж, зачіска, взуття, сукні та інше. Однак прикраси треба вміти вибирати, щоб не зіпсувати ними весь образ.

65934_0Купити прикраси — не проблема, оскільки сьогодні є величезний асортимент різних прикрас, які ідеально підходять до будь-якого вбрання. Це і браслети, і сережки, і кільця, і брошки. Головне — не збитися з пантелику і не зробити неправильний вибір. Найголовніше — дотримуватись деяких порад і підказок.

Перше — необхідно поєднувати прикраси зі стилем вбрання. У тому випадку, якщо прийнято рішення бути на вечорі шикарною леді в розкішній вечірній сукні, то до такого вбрання підійдуть вироби, зроблені виключно з благородних металів. Вони виглядають презентабельно, дорого та ідеально підкреслюють елегантний образ. Буде безглуздо, якщо до чудової сукні дівчина одягне прикраси, виконані з дешевого пластику. Також непрощенна помилка, при якій дівчина змішує благородні метали з простою біжутерією.

Важливо враховувати те, яке планується одягнути вбранння, а також його крій і, природно, колір. У тому випадку, якщо вбарння не дуже яскраве, то до нього можна сміливо підібрати прикраси, виконані в яскравих кольорах, з великими деталями. У тому випадку, якщо вбрання не однотонне, і має будь-які вставки у вигляді вишивки і малюнка, то варто завершити образ звичайною, непомітною прикрасою, за допомогою якої вийде вдало доповнити наряд, а не перекладати на нього основну увагу.

Підбирати до брання прикраси можна за допомогою двох способів. При першому потрібно звертати увагу на свою зовнішність. Дівчині-брюнетці відмінно підходять прикраси, зроблені з срібла або білого золота. А ось блондинці прекрасно йдуть вироби, зроблені з металів дуже теплих відтінків.

Можна вибирати прикраси і по фото-типу зовнішності. Однак все це — тільки приблизні поради, адже кожна дівчина по-своєму індивідуальна. Головне — притримуватися основних рекомендацій, але ще важливіше — прислухатися до своїх власних бажань, адже потрібно купувати тільки те, що подобається самій собі.